SI-Consulting rozpoczęło prace nad kolejną implementacją systemu SAP. W dniu 14 marca 2011r. podpisana została umowa na dostawę licencji i wdrożenie systemu SAP. Projekt obejmie obszary: Finansów (FI), Controllingu (CO), Kadr i Płac (HR) oraz Gospodarkę Materiałową (MM) i Sprzedaż i Dystrybucję (SD).
"Jest to kolejne realizowane przez nas wdrożenie SAP dla branży farmaceutycznej po zakończonych sukcesem projektach w US Pharmacia, Axellus czy Sandoz Polska. Wybór SI-Consulting na dostawcę licencji i wdrożenia jest potwierdzeniem naszych wysokich kompetencji branżowych i produktowych." - zauważa Adam Piętera, dyrektor ds sprzedaży i marketingu.
Polfa Tarchomin S.A. z siedzibą w Warszawie jest jedną z największych firm generycznych działających w Polsce i jednym z najstarszych producentów leków na świecie. Historia firmy sięga 1823 roku, kiedy to uruchomiono produkcję pierwszych preparatów leczniczych. Polfa Tarchomin S.A. jest liderem w obszarze leków przeciwinfekcyjnych. Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne "Polfa" SA specjalizują się w lekach wydawanych na receptę. Produkty bez recepty stanowią uzupełnienie oferowanych leków.