Śniadanie biznesowe - SAP on Azure

Statystycznie 7 na 10 managerów IT, stojących przed koniecznością modernizacji infrastruktury SAP, swoją decyzję opiera o niekompletne dane. Okazuje się bowiem, że niezmiernie trudno jest precyzyjnie oszacować jak w przeciągu kilku lat wzrosną wymagania w stosunku do platformy. Z tego powodu najczęściej stosowaną strategią rozwoju jest przeszacowanie w górę, czyli zakupy z zapasem i budowa rozwiązań z „bezpiecznym buforem”.

Czy takiemu zamrożeniu kapitału można zaradzić?

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu, na którym zastanowimy się jak rozwiązania chmury publicznej mogą pomóc w optymalizacji wydajności i kosztów platformy dla systemów SAP.

Będziemy rozmawiać o szansach i wyzwaniach, jakie należy wziąć pod uwagę planując rozwój swoich systemów SAP, a także o tym:

  • Czy polski rynek SAP jest gotowy na zbliżającą się migrację do SAP HANA? Jakie są powody takiej migracji i jak się do niej przygotować.
  • Czy zapewnienia dostawców, że da się zaoszczędzić 10-cio krotność kosztów przenosząc SAPa do Azure mają pokrycie w rzeczywistości?
  • Jak zbudować wydajne i bezpieczne rozwiązania Disaster Recovery, które kosztują niemal grosze?

Odpowiedzi na te i inne pytania poznają Państwo podczas wystąpień doświadczonych ekspertów z firm SI-Consulting i BlueSoft. Obie firmy to liderzy rozwiązań w dziedzinie SAP i chmury Microsoft Azure od lat świadczący usługi na najwyższym poziomie. Ponadto swoją obecność potwierdzili przedstawiciele SAP i Microsoft, z którymi będą mogli Państwo porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami.

Kameralne spotkanie o charakterze Śniadania biznesowego odbędzie się 11 czerwca o godzinie 9:00 w Hotelu Sound Garden w Warszawie.

Zapraszamy osoby na stanowiskach: CTO, CIO, Dyrektorów IT, Dyrektorów Infrastruktury, Architektów oraz Managerów Rozwiązań Chmurowych oraz wszystkich zainteresowanych optymalizacją rozwiązań SAP.

Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego uczestnictwa i zarejestrowanie się na stronie wydarzeniahttps://saponazure.bluesoft.com/

Będzie nam niezmiernie miło móc spotkać się i wspólnie wykorzystać możliwości do dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem. Ufamy, że dzięki swobodnej formule będą mieli Państwo okazję poznania najlepszych praktyk w zakresie rozwiązań opartych na chmurze Azure.

 

Sap on Azure Logotypy