Człowiek 4.0 oczami Grzegorza Dzika

Świat zmienia się na naszych oczach, a roboty zaczynają wykonywać pracę ludzi - to nie jest już futurystyczna wizja, a otaczająca nas codzienność... Postępem technologicznym zapewniamy sobie przewagę konkurencyjną, ale gdzie w tym cyfrowym świecie jest miejsce dla człowieka? Klienta, pracownika, lidera?

Grzegorz Dzik

 

Konferencja Człowiek 4.0 była kolejną odsłoną SI-Customer Day, czyli dorocznego wydarzenia organizowanego przez SI-Consulting. W roku Stanisława Lema chcieliśmy przypomnieć, że technologia istnieje po to, by służyć człowiekowi.

W trakcie konferencji  zapytaliśmy Grzegorza Dzika o kilka kwestii związanych z rozwojem technologii. Jeśli jesteście ciekawi, jak Prezes Grupy Impel odpowiedział na pytania: 

  • W jaki sposób technologia pomaga nam być ludźmi? 
  • W jaki sposób postęp technologiczny przyczynia się do ogólnego rozwoju człowieka?  
  • Jak technologia wspiera relacje przedsiębiorstwa i jego klientów? 
  • Jak tworzyć technologię, która uwalnia nasz potencjał? 

to koniecznie zobaczcie całość niepublikowanego wcześniej wywiadu - naprawdę warto! 

Uzupełnij poniższy formularz kontaktowy, a otrzymasz w wiadomości e-mail dostęp do materiału wideo.

Rodo
Rodo
ul. Ślężna 118, NIP 8992486463, KRS 0000164197, REGON 932912679, na podany adres e-mail/numer telefonu, w tym przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących w rozumieniu ww. ustawy, których jestem użytkownikiem dla celów marketingu bezpośredniego informacji handlowych w zakresie oferowanych usług.

Z uwagi na wyrażoną przez Ciebie zgodę na marketing bezpośredni, będziemy przetwarzać podane wyżej przez Ciebie dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO Więcej w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych w związku z ww. celem, w tym treść pełnej klauzuli informacyjnej, znajdziesz TUTAJ.