Narzędzia dedykowane – usprawnij codzienną pracę dzięki SI-FLOW, SI-SIGN i SI-PMD

Od lat wdrażamy rozwiązania SAP - w tym czasie stworzyliśmy szereg produktów i rozwiązań, których wspólną cechą jest nie tylko to, że ich nazwa rozpoczyna się od frazy "SI-", ale również wysoka jakość, ciągły rozwój i dopasowanie do potrzeb klienta. Wśród takich produktów znajdują się m.in. SI-FLOW, SI-SIGN i SI-PMD, które pozwalają digitalizować pracę związaną z obrotem dokumentów w firmie lub wspierają migrację danych. Zalet rozwiązań dedykowanych jest naprawdę sporo! Zapraszamy do obejrzenia poniższych materiałów wideo – dzięki zawartych w nich wskazówkach, praca w firmie staje się zdigitalizowana i przede wszystkim znacznie prostsza!

Jednym z wyzwań, przed którym codziennie staje każda firma jest przetwarzanie dokumentów. Rozwiązaniem większości problemów związanych z kontrolą i zarządzaniem obiegiem dokumentów jest digitalizacja tego procesu. Wdrożenie odpowiedniego narzędzia dedykowanego do systemu SAP pozwoli skutecznie ujednolicić obsługę dokumentów w obrębie całej firmy, usprawnić i przyśpieszyć proces przetwarzania i akceptacji dokumentów, zmniejszyć ryzyko opóźnień płatności, zyskać bieżącą informację o wielkości kosztów czy wyeliminować ryzyko podwójnych płatności. Obieg dokumentów w firmie może (a nawet musi!) przebiegać sprawnie, szybko i bezbłędnie – szczegóły w materiale wideo.

Obniżenie kosztów związanych z analogowym zarządzaniem dokumentami oraz wsparcie pracy w trybie zdalnym jest możliwe dzięki digitalizacji procesów decyzyjnych i formalnemu zatwierdzaniu dokumentacji przez uprawnione do tego osoby. Tego typu usprawnienia są możliwe z SI-SIGN, aplikacją która przypisuje dokumenty i podpisy do trwałego nośnika opartego o technologię blockchain (dzięki temu ich obieg jest transparentny, bezpieczny i w każdym momencie możliwy do weryfikacji), upraszcza cały proces przetwarzania, oszczędza Twój czas i obniża ryzyko błędu lub zagubienia dokumentu.

Kolejnym procesem, który niejednokrotnie przysparza organizacjom wielu problemów już w fazie przygotowania projektu, jest proces migracji danych. Lista krytycznych czynników mających wpływ na prawidłowe przeprowadzanie migracji jest długa, ponieważ praca z danymi nie należy do najprostszych i już samo ustalenie zakresu danych czy ich źródeł stanowi ogromne wyzwanie. Podczas migracji musimy również wziąć pod uwagę nieznajomość struktur danych, wypracowanie algorytmów przetwarzania, niską jakość danych i wpływ migracji na bieżącą działalność organizacji. Katalog czynników mających wpływ na projekty migracji danych nigdy nie jest zamknięty. Zawsze pojawiają się nieprzewidziane sytuacje, dlatego też kluczowym jest wybranie takiego środowiska migracyjnego i metodyki przetwarzania, by na zagrożenia i błędy reagować szybko i skutecznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak maksymalnie usprawnić migrację - więcej o tym w wideo.

Materiały wideo pochodzą z konferencji SI-Customer Day 2020.