S/4 HANA - wspieraj swój biznes inteligentnie

Ile SAPa jest w S/4 HANA? Jaki współczynnik IQ ma ten system i ile tej inteligencji może udzielić się przedsiębiorstwu? Z czym się wiąże migracja do tego systemu? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w poniższych materiałach wideo.

W związku z tym, że wiele firm wykorzystujących system SAP stoi obecnie przed decyzją dotyczącą migracji na platformę S/4 HANA, w materiałach wideo prezentujemy kilka z możliwych podejść do tej czynności. Każde z nich ma swoje uwarunkowania i konsekwencje wpływające na czas i koszty oraz na efekty, jakie firma może osiągnąć dzięki wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań. Klienci planujący dopiero wdrożenie systemu ERP znajdą tu również coś dla siebie.

Konwersja licencji SAP do S/4 HANA

Jednym z ważniejszych aspektów migracji do S/4 HANA jest kwestia licencji. To dzięki zakupowi odpowiednich licencji wykonanie migracji jest możliwe, a S/4 HANA staje się narzędziem w pełni dopasowanym do naszych potrzeb, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie się do tego zagadnienia.

Konwersji posiadanego pakietu licencyjnego do S/4 HANA możemy dokonać na dwa sposoby:

1. Konwersja produktu – taka konwersja pozwala na stopniową migrację posiadanego pakietu, produkt po produkcie.

2. Konwersja kontraktu – ten sposób konwersji umożliwia nam kompleksowe podejście do zmiany dotychczasowego pakietu licencji SAP na licencję S4/HANA, w jednym kroku.

Nowa lepsza sprzedaż w S/4 HANA

Prezentujemy przykłady obsługi procesów sprzedażowych z wykorzystaniem nowoczesnego interfejsu SAP FIORI.

Szybkie, wielowymiarowe raportowanie finansowe

Dzięki S/4 HANA użytkownicy uzyskują dostęp do znacznie bardziej elastycznych i użytecznych narzędzi raportowania finansowego. Prezentujemy przykłady jak efektywnie uzyskać potrzebne informacje finansowe z wykorzystaniem S/4 HANA i SAP Fiori.

Nie czekaj - zaplanuj swój skok do S/4 HANA!

Migracja do S/4 HANA nie zawsze musi oznaczać nowe wdrożenie systemu SAP. Zapoznaj się z naszą metodyką konwersji. To sposób na szybki skok na nowa platformę i początek przygody z innowacyjnymi rozwiązaniami inteligentnej platformy S/4 HANA.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez naszych ekspertów materiałami wideo.

Prezentowane nagrania pochodzą z konferencji SI-Customer Day 2020.