Ważne ogłoszenie - zmieniony tryb pracy

Szanowni Państwo,

Tak jak i cała Polska (a nawet świat) nasza organizacja działa w trybie „awaryjnym”.

Uruchomiliśmy odpowiednie procedury minimalizujące ryzyko zarażenia naszych pracowników przy równoczesnym umożliwieniu im świadczenia pracy. Dokładamy starań, aby pomimo obecnej krytycznej sytuacji zachować wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Siłą rzeczy jednak niektóre aspekty naszej pracy się zmieniły i mogą mieć wpływ na naszą współpracę. Pracownicy pracują zdalnie, odwołaliśmy spotkania bezpośrednie na rzecz tele- i videokonferencji, zredukowaliśmy do niezbędnego minimum podróże służbowe – to tylko niektóre z podjętych przez nas działań mających na celu zmniejszenie ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa.

Obecna sytuacja wymusiła też przejście w wielu aspektach na formę cyfrową – w zakresie podpisywania dokumentów, fakturowania, odbywania spotkań etc. Prosimy o zrozumienie. W najbliższych tygodniach nie będzie też działał nasz sekretariat i nie będzie obsługiwana na bieżąco korespondencja pocztowa. Prosimy o kierowanie wiadomości na adres Biuro SI-Consulting lub o kontakt telefoniczny z naszymi pracownikami lub numerem sekretariatu (który został przekierowany do obsługującego go pracownika).

Jeśli po Państwa stronie zmieniły się procedury lub sposób współpracy wynikający z obecnej wyjątkowej sytuacji – prosimy o kontakt w celu wypracowania efektywnego modelu kooperacji.

Zarząd i Zespół SI-Consulting