SI-Consulting wspólnie z Trifinity rozpoczynają nowy rozdział działalności w czasach digitalizacji i robotyzacji

SI-Consulting od dłuższego czasu zdecydowanie stawia na obszar R&D i nowoczesnych technologii komunikacji, zarządzania i sprzedaży.

- Niemal 200 wysoko wykwalifikowanych specjalistów z obszarów doradztwa SAP, programowania i rozwiązań IT dynamicznie pokonuje kolejne etapy rozwoju. W efekcie liczba projektów dla klientów polskich i zagranicznych w różnych sektorach zbliża się coraz bardziej do 1000 - podkreśla Paweł Rytelewski, Wiceprezes Zarządu SI-Consulting. 

Działając na rynku IT, wciąż poszukujemy szans i sposobów na poszerzenie naszych możliwości zdobywania kolejnych rynków. Wspólnie z Trifinity rozpoczynamy nowy rozdział działalności w czasach digitalizacji i robotyzacji. -

Niebanalne technologie, start-up’owy charakter, otwartość w komunikacji ze światem - to tylko niektóre z przymiotników opisujących zespół Trifinity, który do nas dołączył - Paweł Wala, Wiceprezes Zarządu SI-Consulting.

Bartosz Bilicki, dotychczasowy prezes Trifinity, a obecnie dyrektor działu New Technology Hub, dodaje:

- Po kilku latach prowadzenia Trifinity postawiliśmy na przyspieszenie poprzez połączenie się z naszym najbliższym partnerem. Nie jest to więc krok w nieznane, to raczej kontynuacja fascynującej podróży. Już po pierwszych prognozach na rok 2020 wiedzieliśmy, że będzie to rok wyjątkowy dla innowacji, Przemysłu 4.0, czy ogólnie tak zwanych nowych technologii. Globalny kryzys wywołany pandemią COVID-19 przyspieszył jedynie proces transformacji cyfrowej i adopcji rozwiązań uważanych do tej pory za “zbędne gadżety”. Mamy przeświadczenie, że połączenie z SI-Consulting ma więc również ten głębszy wymiar – aktywnej walki z kryzysem, pomocy innym firmom w dostosowaniu się do nowych warunków.

Co mówią na ten temat pozostali członkowie nowego działu New Technology Hub?

To ciekawe doświadczenie połączyć się z organizacją, którą przez ostatni rok nazywaliśmy '"klientem" ;) Paulina Paprzycka (kierownik projektów) Dołączenie do silnej rodziny SI-Consulting daje nam szansę na poszerzenie naszych horyzontów, a także wymianę doświadczeń. Michał Dutkiewicz (blockchain developer) Połączenie z SI to szansa dla obu stron - z jednej strony duże doświadczenie w skomplikowanych biznesowo projektach, z drugiej - powiew świeżości, nowe technologie, nowe szanse, nowe pomysły. Błażej Biernacik (fullstack developer) Idealna synergia świata korporacji i start-up’owego pozwoli w jeszcze pełniejszy i kompleksowy sposób dostarczać usługi z zakresu technologii, łącząc rozwiązania takie jak SAP z obszarem nowych technologii, w tym blockchain i sztucznej inteligencji. Agata Slater (innovation manager / international market business developer) Ufam, że to połączenie zaowocuje powstaniem nowych, innowacyjnych rozwiązań na skalę światową. Łukasz Szlanga (UI / UX designer) To szansa na wspólną pracę przy większych projektach. Przemysław Herman (fullstack developer)