Cyfryzacja biznesu a działania sprzedażowe

Blog

 

 

Ostatni rok z pewnością zmienił Twoją firmę, ale… czy Twoja firma przeorientowała strategię sprzedaży w kierunku cyfryzacji? Customer Experience jest jednym z obszarów, w którym bez względu na branżę, transformacja cyfrową odgrywa ogromne znaczenie. Dziś przecież każdy kontakt z klientem jest na wagę złota, a każda utracona szansa może nieść za sobą poważne konsekwencje. Kliknij TUTAJ i sprawdź, jak w pełni wykorzystać potencjał rozwiązań SAP Customer Experience, a tym samym sprzedawać jeszcze skuteczniej.

 

SI-RPP - Raport praktyk płatniczych, czyli wsparcie od SI-Consulting w walce z zatorami płatniczym

Ministerstwo Rozwoju pragnąc pomóc przedsiębiorcom w ograniczaniu zatorów płatniczych  przygotowało Ustawę o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia zatorów płatniczych  Dz.U. 20191649. W celu monitorowania stanu zatorów płatniczych należności handlowych nakłada ona na przedsiębiorców obowiązek sporządzenia sprawozdania o stosowanych w poprzednim roku kalendarzowym terminach zapłaty w transakcjach handlowych. Termin złożenia pierwszego sprawozdania upływa 31 stycznia 2021 roku! 

Zapraszamy na webinar "Głosowanie online?"

Webinar

Kto by pomyślał, że w tak krótkim czasie polskie spółki przesiądą się na rozwiązania cyfrowe, również w obszarze głosowań w ramach Walnych Zgromadzeń?

Dołącz do grona nowoczesnych organizacji, które oszczędzają czas i pieniądze, jednocześnie podnosząc bezpieczeństwo obrad. SI-SIGN to rozwiązanie, które cyfryzuje pojęcie zaufania, wprowadzając porządek podczas obrad online (i nie tylko!). Pełna zgodność z zapisami Kodeksu Spółek Handlowych daje pewność, że proces głosowanie odbędzie się w sposób niezawodny.

Zarejestruj się na webinar, który odbędzie się już 28 stycznia o godz. 11:00. Dowiedz się od ekspertów: Bartosza Bilickiego, Dr Agaty Slater i Radosława Drozda jak uczynić prostym i przyjemnym proces głosowania online dzięki najnowszym technologiom.

Zarejestruj się na webinar TUTAJ

SI-BDO, czyli integracja SAP z platformą BDO

SI-BDO

 

SI-BDO jest narzędziem, które pozwala zintegrować w systemie SAP czynności związane z obowiązkiem rejestracji w bazie BDO oraz prowadzeniem ewidencji odpadów na platformie rejestr-bdo.mos.gov.pl.

Wywiąż się z obowiązku elektronicznego rejestrowania oraz ewidencjonowania obrotu odpadów nałożonego przez ustawę, a przy tym:

- zaoszczędź czas związany z ręcznym wprowadzaniem danych,

- zmniejsz liczby omyłkowych wpisów wymagających korekty,

- wykorzystaj system SAP jako bezpośrednie źródło wpisów ewidencyjnych na platformie BDO,

- skróć czas związany z przetwarzaniem transportu (np. dzięki tworzeniu w trybie rzeczywistym Karty Przekazania odpadów czy Potwierdzenia KPO),

- drukuj KPO bezpośrednio z systemu SAP oraz potwierdzenia KPO wygenerowane na platformie rejestr-bdo.mos.gov.pl

- przeglądaj wydania odpadów wraz ze statusami ich przetworzenia.

Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej o SI-BDO

Cyfryzacja biznesu a działania sprzedażowe – sprawdź, jak sprzedawać skuteczniej!

Za nami prawie rok życia w nowej, pandemicznej rzeczywistości. Większość firm już wiosną 2020 r. przeszło szybką lekcję transformacji cyfrowej, chociażby w zakresie wykorzystania narzędzi wspierających spotkania online. Transformacja cyfrowa jednak nie powinna kończyć się już na tym etapie – niezależnie od branży, aby przetrwać w nowej rzeczywistości potrzebny jest rozwój digitalizacji przedsiębiorstwa.

 

SI-BDO

ZINTEGRUJ SAP Z PLATFORMĄ BDO

Rejestr BDO (Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) oraz prowadzenie ewidencji odpadów na platformie https://rejestr-bdo.mos.gov.pl w formie elektronicznej to obowiązek, który dotyczy wielu przedsiębiorców w Polsce. Firmy, które korzystają z systemu SAP mogą zintegrować czynności ewidencji w obu systemach. Dotąd prowadzone były podwójnie - na platformie BDO i równolegle również w SAP.

  SI-BDO

  ZINTEGRUJ SAP Z PLATFORMĄ BDO

  Rejestr BDO (Baza danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami) oraz prowadzenie ewidencji odpadów na platformie https://rejestr-bdo.mos.gov.pl w formie elektronicznej to obowiązek, który dotyczy wielu przedsiębiorców w Polsce. Firmy, które korzystają z systemu SAP mogą zintegrować czynności ewidencji w obu systemach. Dotąd prowadzone były podwójnie - na platformie BDO i równolegle również w SAP.

  Migracja do SAP S/4HANA - pomocne materiały wideo

  S/4 HANA

   

  Migracja do SAP S/4HANA wymaga posiadania odpowiedniej licencji - czy wiesz, że to właściwie dobrany pakiet licencyjny jest kluczem do dopasowania narzędzia SAP S/4HANA idealnie do Twoich potrzeb? Kliknij link i sprawdź razem z nami, jakie masz możliwości - niech to będzie jeden z pierwszych kroków w 2021 rok!

  Klauzula informacyjna dla odbiorców potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami

  Klauzula informacyjna dla odbiorców potencjalnie zainteresowanych naszymi usługami

  Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?
  Administratorem Twoich danych osobowych będzie SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111) przy ul. Ślężnej 118.
  e-mail: biuro@si-consulting.pl
  tel.: +48 71 780 91 11

  Księgowość i finanse – prosto i bez komplikacji!

  Blog

  Wzięliśmy pod lupę obszar związany z księgowością i finansami - to właśnie dla tej branży niezwykle często obserwujemy zmiany regulacji prawnych! MSSF16, Biała Lista Podatników VAT, a do tego jeszcze morze papierowych faktur, które bardzo lubią znikać w niewyjaśnionych okolicznościach… Zapraszamy na naszego bloga (TUTAJ), gdzie Piotr Kosior wskazuje gotowe i sprawdzone rozwiązania, które skutecznie pozwolą zdigitalizować pracę w obszarze finansowym w każdej firmie.