Serwis SAP w IMPEL - REAKTYWACJA

    • 126528352 ser2
Z przyjemnością informujemy o ponownym rozpoczęciu współpracy pomiędzy Grupą Impel a firmą SI-Consulting w zakresie Serwisu Aplikacyjnego i rozwoju Zintegrowanego Systemu Informatycznego SAP. 
 
Impel - wiodąca w Polsce i Europie grupa firm specjalizująca się w outsourcingu dla przedsiębiorstw zdecydowała się przekazać opiekę nad swoim systemem konsultantom Centrum Serwisowego SI-Consulting. Serwisem została objęta całość systemu SAP funkcjonującego w prawie 30 spółkach grupy w zakresie FI, CO, MM, SD, PM, RE, BW i CRM wraz z Contact Center. Serwis w zakresie HR, podobnie jak wcześniej wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego, realizowany będzie przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie z firm Gavdi i Quercus.
 
Zgłoszenia serwisowe realizowane będą w dwóch obiegach: zgłoszenia prawie dwóch tysięcy użytkowników końcowych przyjmowane będą przez zespół około 30 Kluczowych Użytkowników systemu z Grupy Impel, a oni z kolei po odpowiednim przefiltrowaniu zgłoszeń, częściowo rozwiążą je sami, a częściowo w przypadku zgłoszeń dotyczących nieprawidłowego funkcjonowania systemu, przekażą do drugiego obiegu, gdzie ich rozwiązaniem zajmą się konsultanci SI-Consulting.
 
"Ze względu na to, że sami ten system wdrożyliśmy, mogliśmy podjąć ryzyko serwisowania tak potężnej instalacji SAP użytkowanej przez tysiące osób. Wiemy, że wdrożenie zrealizowaliśmy dobrze, więc zgłoszenia związane z błędami systemu będą wyjątkowo rzadkie i w ramach przedmiotowego kontraktu wespół z Klientem uda nam się skupić na rozwoju nowych funkcjonalności" - uważa Dariusz Wiśniewski, Dyrektor Konsultingu SI-Consulting.