SI-Consulting po raz dziesiąty z tytułem „Przedsiębiorstwo Fair Play”!

SI-Consulting zostało uhonorowane platynową statuetką w XX edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Firma otrzymała tytuł po raz dziesiąty z rzędu, będąc tym samym laureatem konkursu nieprzerwanie od 2008 roku. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 24 listopada w warszawskim centrum konferencyjnym EXPO XXI. Nagrodę odebrała Renata Rokita, Dyrektor Konsultingu SAP w SI-Consulting.

Ideą programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” jest promowanie etycznych zachowań w biznesie, stosowania dobrych praktyk w zakresie relacji z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami jak również kształtowanie pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałość o środowisko naturalne.

Prestiżowy tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” to potwierdzenie ciężkiej pracy, konsekwencji oraz starań w budowaniu odpowiedzialnego biznesu przez firmę. Jest to także dowód, że przyjęta filozofia działania SI-Consulting jest dostrzegana i doceniana zarówno przez klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Bez nich nie byłoby to możliwe. Dziękujemy!

    • Fair Play