Projekt Unicode w Mistubishi Electric Europe B.V. - Oddział w Polsce

    • mitsu

 

Firma SI-Consulting została po raz kolejny wybrana przez Mitsubishi Electric Europe B.V. oddział w Polsce - tym razem do poprowadzenia projektu związanego ze wsparciem MEU-PL w zakresie przejścia na system SAP w standardzie Unicode.

Celem projektu realizowanego przez SI-Consulting było dokonanie niezbędnych zmian, które umożliwiły pełne wykorzystanie systemu SAP ERP i CRM w 14 krajach Europy Środkowo Wschodniej, obsługiwanych przez centrale Mitsubishi Electric w Polsce. Zmiany w ramach projektu obejmowały moduł rachunkowości FI, controllingu CO, sprzedaży i dystrybucji SD oraz gospodarki materiałowej MM. Standard Unicode w systemie SAP zapewnia możliwość zarządzania dokumentami w językach lokalnych,a także pełną integracje systemów CRM i ERP.

 

O Mitsubishi Electric

Firma Mitsubishi Electric Corporation jest niekwestionowanym liderem produkcji, marketingu oraz sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektronicznego, stosowanego w branży komunikacji i przetwarzania informacji, wykorzystania przestrzeni kosmicznej i komunikacji satelitarnej, elektroniki użytkowej, technologii przemysłowej, jak również produktów dla sektora energetyki, wody i ścieków, transportu i urządzeń budowlanych.

Polski oddział Mitsubishi Electric Europe, Factory Automation (automatyka przemysłowa) zlokalizowany w Balicach, to część europejskiej grupy biznesowej Mitsubishi Electric Europe B.V, spółki zależnej w całości należącej do Mitsubishi Electric Corporation (Japonia). Polski oddział Factory Automation zarządza sprzedażą, serwisem oraz wsparciem technicznym dla całej sieci lokalnych placówek i dystrybutorów w regionie Europy Środkowej i Wschodniej, obejmującym m.in. Polskę, Czechy, Węgry, Słowację, Rumunię, Bułgarię oraz inne państwa bałkańskie.