Pierwsza w Europie autoryzacja serwisowa hybris dla SI-Consulting

    • Pierwsza w Europie autoryzacja serwisowa hybris dla SI-Consulting

SI-Consulting pierwszą firmą w Europie Środkowo-Wschodniej, która uzyskała autoryzację serwisową dla platformy hybris. Hybris to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych, wspierających przedsiębiorstwa funkcjonujące na rynku e-commerce.

Jesteśmy bardzo dumni! Jako jedna z nielicznych firm w świecie i pierwsza w Europie zdaliśmy wszystkie niezbędne certyfikaty produktowe, które uprawniają nas do utrzymywania systemów hybris – podkreśla Paweł Rytelewski, prezes zarządu SI-Consulting. – Potwierdza to olbrzymie doświadczenie i najwyższe kompetencje naszego zespołu – dodaje Rytelewski.

W czerwcu 2015 r. SI-Consulting uzyskało także autoryzację sprzedażową hybris w ramach SAP. Tym samym SI-Consulting jest pierwszą spółką w Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada zarówno autoryzację sprzedażową, jak i serwisową hybris. Oznacza to, że wrocławska firma może nie tylko bezpośrednio sprzedawać licencje hybris swoim klientom, ale także zapewnić im wsparcie techniczne.

W grupie SI-Consulting firmą specjalizującą się we wdrożeniach platformy hybris zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym, jest dedykowana spółka SI-eCommerce. – Konsultanci hybris z SI-eCommerce należą dziś do grona niespełna 20 osób w świecie, które otrzymały certyfikat hybris Product Support V5. Profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu konsultantów zostały potwierdzone podczas wielu zrealizowanych projektów – podkreśla Sebastian Herod, prezes Zarządu SI-eCommerce.

Jako pierwsze pełną certyfikację serwisową w regionie CEE hybris uzyskały dwie spółki z Rosji: Novardis i TeamIdea.

Działająca w 15 krajach i należąca do SAP firma Hybris, jest dostawcą nowoczesnych platform handlowych. Dostarcza rozwiązania do sprzedaży i angażowania konsumentów w modelu omnichannel. Z oprogramowania hybris korzysta już ponad 500 klientów instytucjonalnych, w tym tak znane marki, jak: Auchan, TUI, Coca-Cola, P&G, Hornbach, Nespresso, Bridgestone, Kaiser+Kraft, Rexel, Levi’s, Lufthansa, Nikon i Toys“R”Us.