SI-Consulting po raz kolejny laureatem Gazel Biznesu.

gazele 2017 bez claim

 

20 lutego w Klubie Biznesowym Stadion Wrocław, odbyła się uroczysta Gala Gazel Biznesu 2017. Wśród laureatów znalazła się firma SI-Consulting Sp. z o. o. otrzymując nagrodę dla dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa w regionie dolnośląskim.

Coroczny plebiscyt organizowany przez dziennik Puls Biznesu, znajduje się wśród najpopularniejszych, a zarazem najstarszych wydarzeń, stanowi podsumowanie działalności, osiągnięć oraz rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw. Przyznanie wyróżnienia jest również potwierdzeniem  właściwie prowadzonej działalności, a tym samym wpływu na rozwój gospodarki.

Jest nam niezmiernie miło, że docenione zostały nasze osiągnięcia, dzięki czemu ponownie znaleźliśmy się w elitarnym gronie najprężniej rozwijających się firm – mówi Paweł Rytelewski, Prezes Firmy SI-Consulting. To dla nas powód do dumy, a zarazem potwierdzenie, że prowadzona strategia firmy odzwierciedla rozwój, dobrą reputację oraz właściwy kierunek działania.

SI-Consulting - polska spółka założona w 2006 roku, a od 2014 roku prowadząca działalność w ramach Grupy Impel S.A., zajmuje się dostarczaniem szerokiego spektrum kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów wspomagania zarządzania opartych o rodzinę aplikacji SAP, tworzeniem autorskiego oprogramowania, profesjonalnym doradztwem i wsparciem przy wdrażaniu nowych rozwiązań mających na celu podnoszenie efektywności działalności przedsiębiorstwa na każdym etapie jego funkcjonowania.

Jednym z naszych celów, jest ciągły rozwój, podnoszenie kwalifikacji oraz poszukiwanie nowych kierunków działania. Mamy wiele innowacyjnych pomysłów oraz planów na przyszłość, jednak to wszystko nie było by możliwe, gdyby nie profesjonalny, w pełni zaangażowany i zgrany zespół SI-Consulting, który codziennie pracuje nad jakością świadczonych przez nas usług – dodaje Paweł Rytelewski.

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

SI-Consulting w gronie Gazeli Biznesu 2015


30.12.2015 - Newsy