Przedsiębiorstwo Fair Play 2018 oraz tytuł Ambasadora Biznesu dla Pawła Rytelewskiego

    • przedsiębiorstwo fair play 2018 si consulting nagrody
    • fair play 2018 si consulting certyfikat
  • Poprzednie
  • Następne

Niezmiernie miło nam poinformować, iż tradycji stało się zadość i otrzymaliśmy kolejny tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play 2018. Ponad to kapituła programu przyznała Pawłowi Rytelewskiemu tytuł Ambasadora Fair Play w Biznesie.

Podejmując ponad 10 lat temu decyzję o przystąpieniu do programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" mieliśmy pełną świadomość, jak istotnym w biznesie jest promowanie etyki w działalności gospodarczej. Podejście holistyczne do kultury biznesu - czyli wzajemne relacje z klientami, kontrahentami, wewnątrz organizacji, a także społecznością lokalną, władzami lokalnymi i państwowymi, z którym w pełni się identyfikujemy i są wpisane m.in. w misję i wizję naszej firmy - dowodzi, że jest ono podstawą funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa i ma realny wpływ na jego rozwój - mówi Paweł Rytelewski, Wiceprezes SI-Consulting.

Filozofia, która przyświeca laureatom tytułu „Przedsiębiorstwo Fair Play” pozwala budować wzajemne zaufanie - czy to w codziennej współpracy, czy w nawiązywaniu nowych kontaktów i pozyskiwaniu nowych klientów. Otrzymywane przez nas rokrocznie certyfikaty i nagrody są faktycznym tego potwierdzeniem, stanowią dla nas realną wartość i motywują do dalszego rozwoju.

Ideą programu jest nie tylko wizerunek godnego zaufania przedsiębiorcy, to również bycie fair względem osób, które je budują i które wspólnie tworzą jego sukces. To właśnie z tego względu SI-Consulting rozwija kompetencje swoich pracowników poprzez szkolenia i certyfikowane kursy, angażuje się w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, promuje ekologię, aktywność fizyczną oraz zdrowy tryb życia.

Zapytany Paweł Rytelewski o to, czym dla firmy jest tytuł „Przedsiębiorstwa Fair Play”, odpowiada: Dla nas to nie tylko satysfakcja, prestiż, uczciwość i rzetelność, ale przede wszystkim to konsekwentna ciężka praca, ciągłe podnoszenie poziomu i jakości działań, to stały rozwój i samodoskonalenie. To filozofia.

W dniu 16 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018.

fair play 2018 si consulting certyfikat
fair play 2018 ambasador fair play si consulting