Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.


Dostawa RF w Cadbury, to połączenie w jeden pakiet wielu transakcji, wspieranych rozwiązaniami RF oraz bazujących na kodach kreskowych etykiet paletowych. Po skanerowym zaczytaniu zestawu danych z etykiet, potwierdzeniu operacji skanerem (potwierdzenie danych zaczytanych od dostawcy oraz potwierdzenie rozmieszczenia w magazynie) fizycznej weryfikacji zawartości i rozlokowaniu w magazynie (ew. kontrola jakości) wykonany zostaje pełen proces przyjęcia materiału, ze wszystkimi wymaganymi dokumentami systemowymi i fizycznymi wydrukami.