Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.


W  roku 2009 firma SI-Consulting wdrożyła system SAP CRM w Grupie Kapitałowej Impel. Jest to dotychczas największe wdrożenie systemu CRM w Polsce. Wielkość wdrożenia odznacza się zarówno w liczbie użytkowników korzystających z systemu – około 2000, jak i w jego szerokiej funkcjonalności. Firma Impel  korzystając z systemu SAP CRM oferuje między innymi takie usługi jak: usługi porządkowo-czystościowe, wynajem nieruchomości (obsługa techniczna nieruchomości), ochrona mienia, usługi kadrowo-płacowe, praca tymczasowa, wynajem i serwis odzieży, pralnictwo, logistyka, catering, usługi hostingowe. Za pomocą wdrożonego systemu obsługują także szeroko pojęty serwis i marketing. Dodatkowo w Grupie Impel uruchomiono wielokanałową platformę komunikacji Contact Center zintegrowaną z SAP CRM (obsługa reklamacji, informacje o usługach). 

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

System SAP wdrożony przez SI-Consulting rewelacją SAP World Tour 2011


27.06.2011 - Newsy

SI-Consulting partnerem SAP World Tour 2011


13.05.2011 - Newsy

Serwis SAP w IMPEL - REAKTYWACJA


30.11.2010 - Newsy

OFERTA

SAP CRM


Dostawa RF - Automatyzacja


Sprzedaż