Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.


SI-Consulting świadczy usługi serwisowe dla jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm farmaceutycznych na polskim rynku - USP Zdrowie. Reprezentują ją takie wiodące marki jak Apap, Ibuprom, Gripex, Vigor czy Stoperan. Usługi serwisowe w zakresie obsługi systemu SAP w US Pharmacia są w tym wypadku świadczone przez SI-Consulting z dodatkowym reżimem wymogów GMP (Good Manufacturing Practice) w branży farmaceutycznej. Uzgodniono także wysoki poziom SLA dla tych usług. Kontrakt obejmuje zarówno wsparcie w zakresie utrzymania systemu  SAP w standardzie, jak i wsparcie dla użytkowników aplikacyjnych. Podjęcie współpracy w zakresie serwisu jest kontynuacją udanego wdrożenia systemu SAP w US Pharmacia. 
 
Zakres przedsięwzięć realizowanych przez USP jest ogromny – od outsourcingu, przez produkcję, pakowanie, dystrybucję po sprzedaż i marketing. Dla tego niekwestionowanego lidera segmentu OTC polskiego sektora farmaceutycznego wykonaliśmy kompleksowe wdrożenie systemu SAP o szerokim zakresie funkcjonalności: FI, AA, CO, MM, SD, BW, PP. We wdrożeniu SAP HCM wsparł nas nasz partner Gavdi Polska. W USP doradzaliśmy także w kwestii walidacji systemu i podjęliśmy się prac rozwojowych ABAP.

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

SI-Consulting S.A. zapewni serwis i rozwój systemu SAP w US Pharmacia Sp. z o.o.


23.04.2010 - Newsy

Certyfikaty GAMP 5.0 w SI-CONSULTING


24.03.2009 - Newsy

US Pharmacia stawia na SAP


23.12.2008 - Newsy

OFERTA

Serwis SAP