Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.


Specjaliści z firmy SI-Consulting wzięli udział w realizowanym przez SAP Polska wdrożeniu SAP BW dla Grupy PGNiG. 
 
Nasi konsultanci pracowali w centrali firmy w Warszawie oraz 3 spółkach strategicznych: Karpackiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o., Pomorskiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o. i Dolnośląskiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o. W zakres odpowiedzialności naszych konsultantów weszło stworzenie ponad 100 raportów z obszaru FI, FI-AA oraz CO m.in.: bilansu, RZiS czy Cashflow. 
 
Wykonując zlecone prace aktywnie uczestniczyliśmy w przekazywaniu wiedzy pracownikom Grupy PGNiG  w różnych lokalizacjach w Polsce. Podczas wdrożenia korzystaliśmy z aplikacji Query Designer i BEx Analyzer wchodzących w skład pakietu Business Explorer firmy SAP.