Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm) przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.


Wsparcie dla British American Tobacco Polska

entrprise

British American Tobacco Polska jest częścią Grupy British American Tobacco – najbardziej międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 180 rynkach całego świata. Firma ta powierzyła nam wdrożenie systemu SAP (zakres funkcjonalności: FI, CO, SD, MD, WF) i prace rozwojowe ABAP.

SI-Consulting wsparła BAT w procesach restrukturyzacji i rozwoju systemu SAP i podczas migracji lokalnej wersji systemu SAP do obowiązującej wersji w korporacji. Przygotowała także kompletny projekt reorganizacji procesów logistycznych (outsourcing dla DHL) w europejskim środowisku i przeprowadziła migrację procesów produkcyjnych do polskich fabryk. Interesującym rozwiązaniem była Integracja systemu SAP z Lotus Notes, którą objęto wdrożone rozwiązania SAP Workflow wynosząc części procesu poza system SAP i dając możliwość realizacji zadań użytkownikom korzystającym  z Lotusa. Umożliwiło to objęcie procesem właściwego grona pracowników, czyniąc rozwiązanie powszechniejszym i łatwiejszym w obsłudze.