Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


Fizyczny kształt przestrzeni magazynowo-załadunkowej, potrzeba optymalizacji jej wykorzystania a także automatyzacji poszczególnych kroków stanowiły główne przyczyny opracowania rozwiązania, które w swej naturze pozwala na obsługę skomplikowanego procesu przyjęcia z produkcji, załadunku i wysyłki.

Tak jak w firmie Cadbury polega ono na obsłudze szerokiego spektrum aktywności przez osobę „uzbrojoną” w terminal RF. Optymalne lokowanie materiałów do magazynu lub „pod wysyłkę”, reorganizacja zapasów  zalegających czy załadunek wspierany algorytmem optymalizacyjnym, to nie jedyne pozytywne aspekty tego rozwiązania. W jego ramach Cadbury korzysta również z takich wartości dodanych jak komunikacja z  systemem, gdzie wymieniane są zarówno informacje o zapotrzebowaniach, jak i przygotowywanych i przetwarzanych wysyłkach. Dodatkowo automatyczne przetwarzanie wymaganych w procesie kroków sprawia, że zasoby ludzkie a także możliwości przestrzenne magazynu wykorzystywane są w sposób optymalny.


« powrót