Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


Dołącz do nas!

Konsultanci SI-Consulting to eksperci z największym w Polsce doświadczeniem na rynku usług wdrożeniowych SAP. Trzon zespołu konsultingu stanowią osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem. Pod swoją marką, SI-Consulting działa od sierpnia 2006. Jednak na rynku wdrożeń zintegrowanych systemów funkcjonuje od drugiej połowy lat 90. 
 
Nasi eksperci pracowali dla największych przedsiębiorstw zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Były to m.in. GK Impel, Carlsberg, US Pharmacia, PF Jelfa, British American Tobacco, Cadbury Wedel, TVP, T-Systems, Logstor Ror, Ecolab, PTC Era, Torfarm (Neuca), Tauron i wiele innych. 
 
W marcu 2010 roku w ramach programu partnerskiego SAP PartnerEdge firma SI-Consulting, jako jedna z nielicznych firm, uzyskała status Złotego Partnera SAP w Polsce. 
 
W 2014 roku spółka po raz siódmy z rzędu uzyskała tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play, co ostatecznie poświadczyło solidność, rzetelność i uczciwość w biznesie, które stanowią filary, na jakich firma chce budować swoją pozycję rynkową.
 
Jeśli zainteresowała Cię nasza firma, nie trać czasu i wyślij aplikację już dziś!
 
Być może jutro i Ty będziesz tworzył z nami SI-Consulting! Poszukujemy zarówno doświadczonych, jak i początkujących specjalistów we wszystkich obszarach SAP. Oferujemy elastyczne formy współpracy.
 
Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy: Oferty pracy
 
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
SI-Consulting Sp. z o.o.
ul. Słonimskiego 1-1a
50-304 Wrocław
lub na rekrutacja(at)si-consulting.pl
 
Zgrany, doświadczony zespół i miła atmosfera pracy czekają!
    • zespol si c

« powrót