Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


ARAJ SP. Z O.O.

Firma ARAJ jest producentem szerokiego wachlarza typów suszarni do zbóż, silosów magazynowych, czyszczalni, transporterów ziarna i zintegrowanych systemów suszarniczo – magazynowych. Naszymi klientami są gospodarstwa rolne różnych wielkości, firmy skupowe, młyny, duże zakłady przemysłu rolno-spożywczego oraz sektora biopaliwowego.
 
Działalność firmy nie obejmuje jedynie produkcji urządzeń, ale również projektowanie i wdrażanie nowoczesnych technologii suszenia i magazynowania ziarna. Oferuje dopracowane technologie czyszczenia, suszenia, schładzania, transportu ziarna oraz prawidłowego jego przechowywania.
Jest zaufanym partnerem dla Klientów, którzy mogą stawiać największe wymagania, o czym świadczą inwestycje w siedemnastu krajach Europy i Azji.
 

« powrót

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

SI-Consulting S.A. wdroży system SAP w PPW ARAJ Sp. z o.o.


15.01.2010 - Newsy

SI-Consulting S.A. podpisała kolejną umowę na dostarczenie licencji SAP


30.12.2009 - Newsy