Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


DIALOG S.A.

Telefonia DIALOG S.A. (od 1997 r.) należy do najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw telekomunikacyjnych w Polsce. Jest dostawcą ultraszybkiego i niezawodnego internetu oraz najnowocześniejszych usług multimedialnych, a także jednym z największych niezależnych operatorów telefonii stacjonarnej. W 2010 r. DIALOG poszerzył swoją ofertę o telefonię komórkową Diallo. Od września 2010 r. operator wzbogacił gamę usług o DialNet Mobilny, który umożliwia Klientom korzystanie z internetu w każdym miejscu przy pomocy dedykowanej karty SIM i modemu. Spółka świadczy usługi na najwyższym światowym poziomie i oferuje kompletne portfolio produktów telekomunikacyjnych dla Klientów indywidualnych i biznesowych.

http://dialog.pl


« powrót

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

Upgrade systemu SAP w Telefonii Dialog SA


16.05.2007 - Newsy