Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


ENERGOINSTAL SA to jeden z największych producentów kotłów energetycznych w Polsce, znany i ceniony partner na rynku krajowym i zagranicznym. Swoją pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza stałemu unowocześnianiu technologii wytwarzania oraz elastycznemu reagowaniu na zmieniające się oczekiwania rynku.
 
Zdecydowanie największym rynkiem zbytu dla produkowanych przez ENERGOINSTAL SA wyrobów i świadczonych usług jest Unia Europejska, a w szczególności rynek niemiecki. Dzięki długoletniej współpracy z firmą Standardkessel Lentjes - znanym w Europie producentem kotłów energetyczno-przemysłowych, ENERGOINSTAL SA stał się firmą o wysokim poziomie technicznym w wykonawstwie elementów ciśnieniowych oraz urządzeń pomocniczych kotłów. Dominującą specjalnością w tym zakresie jest wytwarzanie i montaż kotłów odzysknicowych (jedno- dwu- lub trójciśnieniowych). ENERGOINSTAL SA jest również producentem palników dla firmy Mehldau & Steinfath, mającej ponad 40-letnie doświadczenie w zakresie technik spalania.
 

« powrót