Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


FERRERO

Włoskie przedsiębiorstwo o światowym zasięgu produkujące słodycze (głównie na bazie czekolady), przekąski i napoje.


Ferrero Polska powstało w 1992 roku. Był to pierwszy krok właściciela firmy Pana Michele Ferrero w kierunku rozwoju firmy w krajach tzw. Europy Wschodniej. 
 
Pierwsza fabryka utworzona została w 1993 roku w okolicach Wilanowa, warszawskiej dzielnicy, z którą firma jest związana do dzisiaj. W 1995 roku fabryka zatrudniała już 70 pracowników.
 
Ważnym wydarzeniem w historii Ferrero była decyzja o wybudowaniu fabryki w niewielkiej miejscowości Belsk Duży koło Grójca. Obecnie zakład w Belsku realizuje zamówienia nie tylko na rynek polski, lecz produkuje i konfekcjonuje między innymi na potrzeby Niemiec, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Włoch, Hiszpanii, krajów Europy Wschodniej i Środkowej. Produkty z fabryki w Belsku trafiają też na inne kontynenty do około 60 krajów świata.
 

« powrót