Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


HI-P POLAND SP. Z O.O.

Hi-P International z siedzibą w Singapurze, działa na rynku światowym od 29 lat, zajmując pozycję regionalnego lidera usług w sektorze telekomunikacyjnym, komputerowym, medycznym, motoryzacyjnym czy elektronicznym. Firma dysponuje międzynarodową infrastrukturą produkcyjną, zatrudnia ponad 17,700 pracowników w 25 zakładach produkcyjnych na całym świecie (Meksyk, Singapur, Tajlandia, Polska). W Finlandii, Niemczech oraz USA działają centra obsługi klienta oraz centra techniczne. Firma oferuje szeroką gamę usług począwszy od projektowania, rozwoju i usług inżynieryjnych, po pełny zakres produkcji. Od 6 lat Hi-P jest notowana na giełdzie singapurskiej SGX.
 

« powrót

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

Wsparcie polskiej specyfiki systemu SAP dla HI-P


12.11.2007 - Newsy