Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


KGHM S.A.

KGHM Polska Miedź S.A.to firma o wielkich tradycjach, bogatym doświadczeniu i doniosłych osiągnięciach. KGHM to dziewiąty producent miedzi i drugi srebra na świecie. 
 
Miedź elektrolityczna z KGHM jest zarejestrowana przez Londyńską Giełdę Metali (London Metal Exchange, LME) jako „Grade A" pod markami HMG-S, HMG-B i HML. W maju katody miedziane produkowane przez KGHM Polską Miedź S.A. zostały zarejestrowane także na Giełdzie Kontraktów Futures w Szanghaju (Shanghai Futures Exchange, SHFE) pod markami HMG-S, HMG-B i HML. 
Srebro - w postaci gąsek - zarejestrowane pod marką KGHM HG ma dwa certyfikaty „Dobrej Dostawy" wystawione przez giełdy: London Bullion Market Association (certyfikat przyznany w 1995 roku) i Dubai Multi Commodities Centre (przyznany w 2006 roku). W lutym 2009 srebro w postaci gąsek pod marką KGHM HG uzyskało również certyfikat rejestracji na Nowojorskiej Giełdzie Handlowej NYMEX w Nowym Jorku.
 
KGHM produkuje również m.in. złoto, ołów, kwas siarkowy i sól kamienną.
 
KGHM Polska Miedź S.A. to nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwo, będące nie tylko atrakcyjnym pracodawcą lecz także środowiskiem ludzi sobie przyjaznych i wspólnie budujących wartość oraz wizerunek Firmy. Troska o bezpieczeństwo pracowników ma priorytetowe znaczenie dla przedsiębiorstwa – KGHM otrzymał Złotą Kartę Lidera Bezpiecznej Pracy. Spółka zatrudnia 18,5 tys. pracowników. Grupa Kapitałowa to ponad 28 tys. osób. 
 
KGHM Polska Miedź S.A. posiada bezpośrednio udziały i akcje w 28 spółkach prawa handlowego, działających w różnych obszarach produkcyjno-usługowych. Cała Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad  40 spółek. Firmy należące do Grupy prowadzą głównie działalność wspomagającą podstawowy ciąg technologiczny KGHM Polska Miedź S.A.
 
KGHM to jeden z największych polskich eksporterów, największy pracodawca na Dolnym Śląsku, znacząca spółka WIG20 – zdobywca prestiżowych statuetek za osiągnięcia w 2005 roku. Od Gazety Giełdy „Parkiet” otrzymała Byka i Niedźwiedzia w kategorii najlepsza inwestycja w spółkę giełdową z WIG20 oraz Perłę Polskiej Giełdy w sektorze surowców i energii. 
 
Firma generuje ogromne zyski – jest organizacją o znaczeniu strategicznym dla gospodarki państwa. Rok 2010 to dobre wyniki produkcyjne miedzi elektrolitycznej – 547,1 tys. t i srebra metalicznego – 1 161 t, a przede wszystkim wysoki zysk – ponad 4,5 mld zł i perspektywa ciągłego rozwoju i wzrostu wartości Spółki.
 
 

« powrót