Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


KRONOPOL SP. Z O.O.

Kronopol Sp. z o.o jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych. Spółka powstała w 1994 roku w wyniku przejęcia przez holding upadających Państwowych Zakładów Płyt Wiórowych.
 
Poprzez wielomilionowe nakłady szwajcarski inwestor szybko doprowadził do zmiany niemal całego parku maszynowego oraz technologii, dzięki czemu jakość produkowanych płyt została zauważona i doceniona przez klientów. Na tym jednak inwestycji nie zakończono.
 
Od początku istnienia firma inwestuje w rozwój produkcji wyrobów uszlachetnionych, rozwijając park pras do laminowania, postformowania czy formatyzowania.
Wraz z rozwojem oferty produktowej rozbudowana została sieć dystrybucji, zarówno w Polsce, jak i na rynkach eksportowych.
 
Dzisiaj Kronopol eksportuje do 50 krajów na wszystkich kontynentach.
 
 

« powrót

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

SI-Consulting wspiera Krono Holding w zakresie utrzymania i rozwoju systemu SAP.


02.01.2007 - Newsy

SI-FLOW obsługuje obieg faktur w Kronopolu


02.08.2013 - Newsy

Rozszerzenie koncepcji SI-FLOW w Kronopol Sp. z o.o


27.02.2014 - Newsy