Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


LEKKERLAND POLSKA S.A.

Firma Lekkerland Polska działająca w Grupie Lekkerland jest jednym z największych na polskim rynku dystrybutorów convenience. 
Działa na polskim rynku od 1991 roku lat i w tym czasie stała się jednym z największych dystrybutorów artykułów impulsowych w Polsce. Z jej usług korzystają zarówno polskie jak i międzynarodowe sieci detaliczne, stacje paliw oraz super- i hipermarkety. Jej klientami są także tradycyjne punkty sprzedaży detalicznej, kioski oraz klienci działający w kanale HoReCa.
 
Lekkerland Polska posiada 13 oddziałów, w tym 6 centrów dystrybucyjnych. Dzięki temu towar dostarczany jest do klientów z najodleglejszych zakątków Polski w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. 

http://www.lekkerland.pl


« powrót