Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


MARS POLSKA SP. Z O. O.

Mars Polska jest częścią rodzinnej firmy Mars, Inc. działającej w sześciu segmentach biznesowych - Czekolady, Produktów dla Zwierząt, Dań Gotowych, Napojów, Symbioscience oraz Segmencie Gum do Żucia i Słodyczy Cukrowych. Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę kategorii: słodycze, lody, dania gotowe, przystawki, żywność ekologiczna, napoje, jedzenie dla zwierząt, produkty dla zwierząt oraz, po połączeniu z firmą Wrigley, gumy i produkty cukrowe.
 
Siedziba główna firmy znajduje się w McLean w Virginii (USA); obecnie działa w 72 krajach. Mars, Inc zatrudnia 65 tysięcy współpracowników osiągając obroty przekraczające 30 mld $ rocznie.
 
Na polskim rynku działa od 1992r i jest jedną z największych firm z branży FMCG. Mars Polska jest największym oddziałem Mars, Inc. w Europie Centralnej. 
 
Obecnie firma zatrudnia blisko 1400 Współpracowników pracujących w różnych działach: Marketingu, Sprzedaży, Badań i Rozwoju, Finansów, Informatycznym, Personalnym, Logistyki, Inżynieryjnym, Produkcyjnym, Zakupów oraz Komunikacji Korporacyjnej. 

http://www.mars.com

« powrót