Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


Mitsubishi Electric Europe

Mitsubishi Electric produkuje sprzęt elektryczny i elektroniczny w myśl zasady "Changes for the better" – koncern postawił sobie za cel usprawnianie rozwiązań technicznych, co gwarantuje większy postęp i lepszą jakość życia. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, innowacji i produktów o wysokiej jakości, Mitsubishi Electric podąża w tym kierunku już od ponad 80 lat. Założenie Mitsubishi Electric Corporation miało miejsce w roku 1921 z wydzieleniem zakresu produkcji elektrycznych agregatów dla statków. Obecnie Mitsubishi Electric, z siedzibą w Tokyo, obecne jest w 120 krajach, posiada zakłady produkcyjne, centra F&E oraz spółki dystrybucyjne na całym świecie.

http://www.mitsubishi-automation.pl/


« powrót