Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


Mondi Świecie S.A. jest producentem wysokiej jakości papierów do produkcji tektury falistej oraz worków papierowych. Swój sukces firma przypisuje zdolności zaspakajania potrzeb klientów utrzymujących niezmienny popyt na jej wyroby. W 2009 roku przychód firmy wyniósł 1.361,6 mln PLN. Dzisiaj, z eksportem stanowiącym 71% (za 2009) całkowitej sprzedaży w ujęciu ilościowym, Mondi Świecie jest jednym z pięciu głównych producentów asortymentów opakowaniowych dla przemysłu produkcji worków i tektury falistej w Europie. W 2009 roku Spółka wyprodukowała 977.000 ton papieru dla przemysłu wytwarzającego tekturę falistą i worki papierowe.

http://www.mondigroup.pl


« powrót