Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


NextiraOne

NextiraOne jest międzynarodową firmą projektującą, instalującą, utrzymującą oraz wspierającą kompleksowe rozwiązania w dziedzinie komunikacji. Obsługuje ponad 60.000 klientów, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Wykorzystując swoje doświadczenie jako wiodący ekspert w dziedzinie usług komunikacyjnych, w tym Data Center, Contact Center, Unified Communications oraz Managed Services, NextiraOne umożliwia klientom przeobrażanie swoich przedsiębiorstw. Dzięki nam skomplikowane technologie stają się proste i zrozumiałe.
 
NextiraOne, z siedziba główna w Paryżu, jest obecna w 16 krajach, zatrudniając ponad 4.300 pracowników w Europie oraz w USA, z których więcej niż 2 500 to wykwalifikowani eksperci. Roczne dochody firmy w 2010 roku wynosiły ponad miliard euro.
 
http://www.nextiraone.eu

 

« powrót

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

SAP liderem rynku oprogramowania CRM


15.06.2012 - Newsy

BAZA WIEDZY

Rozwój SAP CRM w NextiraOne