Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


PETROLOT SP. Z O. O.

PETROLOT Spółka z o.o. świadczy usługi w zakresie tankowania statków powietrznych na dwunastu polskich lotniskach komunikacyjnych i aeroklubowych. Działając na rynku od 1997 roku Spółka doprowadziła do trzykrotnego wzrostu sprzedaży paliw lotniczych, a szczególnie wzrostu sprzedaży dla zagranicznych firm lotniczych, których liczba zwiększa się z roku na rok.
 
Każdego dnia pracownicy PETROLOT obsługują samoloty kilkudziesięciu linii lotniczych polskich, zagranicznych i osób prywatnych. Obecnie klientami PETROLOT jest ok. 250 linii lotniczych zagranicznych oraz ponad 200 polskich firm posiadających statki powietrzne.
 

« powrót