Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


SANDOZ

Pod nazwą Sandoz firma działa w Polsce od stycznia 2010 r., kontynuując tradycję marki Lek Polska oraz Hexal. Sandoz w Polsce jest jednym z liderów rynku leków odtwórczych. Leki te decydują o większej dostępności, a więc i skuteczności terapii. Ich przystępna cena oraz wysoka jakość decydują o szerszych możliwościach stosowania skutecznych terapii, zapewniając jednocześnie istotne oszczędności zarówno pacjentom, jak i budżetowi państwa.
Firma Lek S.A. w ramach Grupy Sandoz w Polsce specjalizuje się w produkcji i dystrybucji leków generycznych, których wytworzenie wymaga zaawansowanych technologii. Grupa oferuje 140 substancji czynnych zawartych w 455 produktach leczniczych.
Sandoz, kontynuujący tradycje marki Lek i Hexal, zajmuje obecnie na polskim rynku drugą pozycję wśród firm generycznych. Od kilkunastu lat firma stale zwiększa wartość sprzedaży. W roku 2009 przekroczyła 750 mln zł (źródło danych IMS Health).
 
 

« powrót

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

SI-Consulting opracuje rozwiązanie dla Kontrolingu LEK S.A.


13.06.2007 - Newsy

Oprogramowanie SI-ZSMOPL dla SAP – z myślą o rynku farmaceutycznym


05.05.2017 - Informacje prasowe, Newsy