Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


SANITAS GROUP (PRZEDSIĘBIORSTWO FARMACEUTYCZNE JELFA SA)

Grupa Sanitas jest wyspecjalizowaną firmą farmaceutyczną, zapewniającą lekarzom i pacjentom wysokiej jakości leki zarówno na receptę, jak i bez recepty. Grupa działa na szybko rozwijających się rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz w Rosji. W ciągu ostatnich 80 lat Sanitas i jej polska spółka Jelfa wzmocniły zaufanie do swoich marek, które oferują rzeczywistą wartość konsumentom w tym regionie. Dziś Grupa Sanitas jest nowoczesną, zorientowaną na pacjenta i lekarza firmą z siedzibą w Unii Europejskiej, która opracowuje, rejestruje, wytwarza i sprzedaje szeroką gamę markowych leków generycznych i specjalistycznych. W podstawowych obszarach terapeutycznych firma obsługuje specjalistów w Polsce, Rosji i Europie Środkowo-Wschodniej za pośrednictwem 250 doświadczonych przedstawicieli medycznych.
 
Grupa Sanitas dysponuje światowej klasy zakładami produkcyjnymi w Jeleniej Górze, Polska i Kownie, Litwa. Fabryki te, odpowiadające normom GMP, zapewniają szerokie spektrum leków o złożonej postaci. Oprócz standardowych form oferowane są ampułko-strzykawki, krople do oczu i maści. Sanitas jest partnerem czołowych firm farmaceutycznych na świecie w produkcji farmaceutyków. Ponadto na lokalnych rynkach zapewnia globalnym kooperantom usługi w zakresie regulacji i rejestracji produktów medycznych.
 

« powrót