Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


SCHNEIDER ELECTRIC POLAND SP. Z O.O.

Schneider Electric, uznany lider na światowym rynku rozdziału energii elektrycznej oraz automatyki przemysłowej, zapewnia całościowe rozwiązania łączące oprogramowanie, komunikację i usługi. Plasuje się w rankingu światowych liderów w rozdziale średniego i niskiego napięcia oraz dystrybucji typu ULTRATERMINAL, zasilaniu awaryjnym, automatyce, zabezpieczeniu budynków, a także w sterowaniu przemysłowym i produkcji czujników maszyn seryjnych. 

Schneider Electric wykorzystuje doświadczenie globalnych, renomowanych marek, aby sprostać potrzebom swoich klientów: Merlin Gerin, Telemecanique i Square D. Są to marki wiodące, cieszące się dobrą reputacją wśród dystrybutorów, elektryków, wykonawców, budowniczych, specjalistów i innych partnerów. Zostały stworzone z myślą o innowacjach i wykorzystują międzynarodową myśl techniczną. Możemy też liczyć na uznane, specjalistyczne marki lokalne takie, jak: Alombard we Francji, Clipsal w Azji, Feller w Szwajcarii, Elda w Polsce i Eljo w Szwecji. 

http://www.schneider-electric.pl


« powrót