Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


SIEMENS POLSKA SP. Z O. O.

Siemens w Polsce to grupa 12 firm produkcyjnych, handlowych i usługowych, powiązanych kapitałowo z macierzystym koncernem Siemensa i reprezentujących różne jego branże. Koordynatorem całej grupy jest Siemens Sp. z o.o., utworzona w 1991 roku, nazywana też spółką regionalną Siemensa. 
 
W roku finansowym 2009/2010 Siemens Sp. z o.o. osiągnęła przychody ze sprzedaży w wysokości 1443 milionów złotych. Zatrudnia ponad ośmiuset pracowników w dziewięciu biurach w całym kraju. Działa od 1991 roku w wielu obszarach polskiego rynku – oferuje produkty, usługi, systemy i rozwiązania koncernu w segmencie medycyny, energetyki, przemysłu oraz infrastruktury komunalnej i przemysłowej. 
 

« powrót