Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


USP Zdrowie SP. Z O.O.

USP Zdrowie jest polską firmą, która od ponad 20 lat wyznacza trendy na rynku leków dostępnych bez recepty (OTC). Powstała w USA jako US Pharmacia i obecnie stanowi grupę kilku spółek działających w obszarze ochrony zdrowia. Dziś jako USP jest numerem jeden w segmencie OTC polskiego sektora farmaceutycznego.
 
Zatrudnia prawie 700 osób. Posiada biura w Polsce, na Litwie, Ukrainie, w Bułgarii oraz w USA. Ma własne laboratoria i działy R&D. We Wrocławiu zlokalizowany jest zakład produkcyjny (znany jako US Pharmacia), który dostarcza średnio ponad 140 mln opakowań jednostkowych rocznie.
 
Główne biuro zlokalizowane jest w Warszawie, gdzie znajduje się USP Zdrowie, reprezentowane przez takie marki wiodące, jak: Ibuprom, Apap, Gripex, Stoperan, Vigor, Verdin, Xenna i wiele innych. Portfolio firmy obejmuje ponad 100 produktów, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i farmaceutów.
 

« powrót

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

Oprogramowanie SI-ZSMOPL dla SAP – z myślą o rynku farmaceutycznym


05.05.2017 - Informacje prasowe, Newsy

SI-Consulting S.A. zapewni serwis i rozwój systemu SAP w US Pharmacia Sp. z o.o.


23.04.2010 - Newsy

US Pharmacia stawia na SAP


23.12.2008 - Newsy

BAZA WIEDZY

Serwis SAP dla USP Zdrowie


USP