Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


ZAMOJSKA KORPORACJA ENERGETYCZNA S.A.

Zamojska Korporacja Energetyczna SA wchodzi w skład Polskiej Grupy Energetycznej SA, która jest największą firmą energetyczną w Polsce oraz najbardziej rozpoznawalną marka sektora elektroenergetycznego. Dzięki połączeniu działalności produkcyjnej z dostawami do klientów finalnych Polska Grupa Energetyczna gwarantuje bezpieczne
i stabilne dostawy energii elektrycznej dla około 5 milionów domów, firm i instytucji.  PGE to stale rozwijająca się firma, realizująca projekty nie tylko w zakresie inwestycji w sieci dystrybucyjne, ale także w moce wytwórcze.

http://www.zke.com.pl


« powrót

Informacje, które również mogą Cię interesować

NEWS

SI-Consulting wspiera prace CO dla ZKE Zamość.


04.06.2007 - Newsy