Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


ZELMER S.A.

To największy polski producent drobnego sprzętu AGD. W skład Grupy Zelmer wchodzi Zelmer S.A. – spółka dominująca, notowana na GPW SA w Warszawie, Zelmer PRO Sp. z o.o. – odpowiedzialna za produkcję oraz Zelmer Market Sp. z o.o. – odpowiedzialna za sprzedaż i marketing, a także zagraniczne spółki zależne. Zelmer posiada ponad 20% udziału w rynku polskim a także ma istotny udział w sprzedaży sprzętu AGD na rynkach zagranicznych, eksportując swoje produkty do 35 krajów świata. Kluczowymi rynkami, na których Zelmer opiera swój rozwój są Polska, Rosja i  Ukraina. Spółka coraz silniej zaznacza  swoją obecność na południu i wschodzie Europy. W drugim półroczu 2011 roku Zelmer rozpoczął produkcję w nowoczesnej fabryce w SSE Euro-Park Mielec w Rogoźnicy pod Rzeszowem. Produkty Zelmera są doceniane przez klientów za niezawodność, nowoczesność stosowanych rozwiązań i wzornictwo, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

www.zelmer.pl


« powrót