Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


Kim jesteśmy?

SI-Consulting to silna marka, na którą składają się doświadczenia 200 stałych Klientów, ponad 170 pracowników, 300 w pełni wdrożonych projektów SAP i 20 wdrożonych projektów zagranicznych.

Co robimy?

W SI-Consulting (SAP Gold Partner) specjalizujemy się we wdrożeniach najwyższej jakości rozwiązań IT, które wspierają zarządzanie i optymalizują procesy biznesowe firm.

Nasza kompetencja to SAP - świadczymy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem systemów SAP. Należymy do elitarnej grupy Partnerów SAP, działających w programie „SAP Partner Edge”. Taka pozycja pozwala stabilnie rozwijać jeden z najbardziej doświadczonych zespołów konsultingowych SAP w Polsce.

Portfolio SI-Consulting to także usługi i rozwiązania z zakresu infrastruktury IT, tworzenia aplikacji, outsourcingu informatycznego. Nowoczesne technologie informatyczne dostosowujemy precyzyjnie do potrzeb i wymagań Klientów.

Nasi Klienci zawsze mogą na nas liczyć. Oferujemy dodatkowe wsparcie - poprzez audyty i analizy, szkolenia i warsztaty, doradztwo i konsultacje.

Realizujemy projekty na terenie kraju oraz całej Europy.

Jak pracujemy?

W SI-Consulting pracujemy z entuzjazmem i zaangażowaniem, na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, z zachowaniem najwyższych standardów i dobrych praktyk. Współpraca z naszą firmą to bezpieczeństwo, gwarancja pełnej satysfakcji z wdrażanych rozwiązań oraz jakości obsługi.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom, szerokim kompetencjom w obszarze IT oraz znakomitej znajomości procesów biznesowych, jesteśmy przygotowani, aby oferować dedykowane rozwiązania informatyczne Klientom z różnych branż.

Świetnie rozumiemy, że każdy Klient wymaga indywidualnego podejścia i docenia partnerskie relacje.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu usług SI-Consulting są referencje zadowolonych Klientów, wieloletnia współpraca z wiodącymi dostawcami w branży IT oraz zdobyte przez naszą firmę nagrody i wyróżnienia. Jesteśmy postrzegani jako partner godny zaufania. To dla nas powód do dumy i nieustannego rozwoju.

Misja
Dbamy o naszych Klientów.
Oferując zintegrowane systemy zarządzania budujemy nasz wspólny sukces.

Wizja
Podstawowy nasz cel to odpowiedzialny rozwój naszej firmy.
Naczelną zasadą jest partnerstwo we współpracy, wzajemna uczciwość i szacunek dla środowiska.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


« powrót