Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


Nagrody i wyróżnienia

SI-Consulting cieszy się opinią wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego, o czym świadczą nagrody i wyróżnienia od wielu lat przyznawane naszej firmie.

SI-Consulting w gronie laureatów rankingu Gazele Biznesu 2016

Mamy zaszczyt poinformować, iż 29 grudnia 2016 r. spółka SI-Consulting dołączyła do grona firm wyróżnionych przez "Puls Biznesu" prestiżowym tytułem Gazele Biznesu 2016. W rankingu przeprowadzonym przez „Puls Biznesu” i Coface Poland nagradzane są firmy, które dynamicznie rozwijają się, są wiarygodnymi partnerami w biznesie oraz wykazują niski wskaźnik ryzyka. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Warto wspomnieć, że SI-Consulting zostało uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu także w 2015 roku. Dla nas jest to znaczący dowód na to, że podjęliśmy słuszną decyzję stawiając na jakość świadczonych usług oraz trwałość budowania relacji z Klientami i Partnerami.

"Przedsiębiorstwo Fair Play" po raz dziewiąty!

25 listopada 2016 r. SI-Consulting po raz dziewiąty otrzymało tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play”. Za wieloletnie przestrzeganie zasad fair play spółka uhonorowana została także Platynowym Laurem Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości. Celem konkursu jest nagradzanie firm, które wykazują się rzetelnością i uczciwością w relacjach z kontrahentami, pracownikami, społecznością lokalną i władzami. SI-Consulting otrzymuje wyróżnienie "Przedsiębiorstwo Fair Play" nieprzerwanie od roku 2008!

SI-Consulting ponownie otrzymało certyfikat SAP Partner Center of Expertise (PCoE)

Z dumą informujemy, że SI-Consulting ponownie zostało uhonorowane certyfikatem PCoE. Jest to rezultat pozytywnej oceny końcowej audytu, przeprowadzonego w 2016 r. przez firmę SAP, mającego na celu sprawdzenie jakości usług świadczonych przez partnerów oraz weryfikację realizacji określonych wymogów.

Partner Center of Expertise to certyfikowane centrum wsparcia prowadzone przez partnera VAR, wspierającego klientów końcowych. Tego typu centrum, dla zachowania wysokiej jakości realizowanych usług, musi funkcjonować zgodnie z normami ustalonymi przez producenta SAP w zakresie certyfikacji konsultantów oraz nowoczesnej infrastruktury technicznej.

Nagroda SAP Quality Awards 2014 dla Wdrożenia Systemu SAP-FI w Politechnice Warszawskiej

26 lutego 2015 r. Politechnika Warszawska otrzymała srebrną nagrodę SAP Quality Awards 2014 w kategorii Rapid Delivery. Partnerem wdrożeniowym wyróżnionego projektu była firma SI-Consulting oraz konsorcjum firm Abile i Quercus.

Program Najwyższa Jakość 2010


Program Najwyższa Jakość — Quality International organizowany jest pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. PrzyznanIe w 2010 r. SI-Consulting tego wyróżnienia potwierdza wysokie standardy i najwyższą jakość świadczonych usług.

 
 

« powrót