Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm) przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści swych danych oraz ich poprawiania lub żądania usunięcia.
  • oferta serwis sap banner


Partnerzy

Innowacyjna technologia i specjalistyczna wiedza dostarczane przez naszych Partnerów, umożliwiają nam konstrukcję autorskich rozwiązań, odpowiadających potrzebom Klientów.

SAP

Strategicznym partnerem SI-Consulting jest SAP - lider rynku oprogramowania dla firm. SI-Consulting posiada status SAP Gold Partner.

Spełniamy rygorystyczne wymogi SAP m.in. pod względem: doświadczonych, certyfikowanych konsultantów, kierowników projektów i menedżerów sprzedaży uprawnionych do oferowania licencji rozwiązań SAP.
 
Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług SAP Enterprise/Standard Support i zapewniamy Klientom profesjonalną opiekę powdrożeniową. W ramach Programu SAP Extended Business Member SI-Consulting współpracuje z grupą własnych Partnerów, których kompetencje wzajemnie się uzupełniają.
 
Partnerzy SI-Consulting
    • Partnerzy SI-Consulting

« powrót