Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


SI-eCommerce

SI-eCommerce to firma specjalizująca się we wdrożeniach platformy hybris zarówno na rynku krajowym, jak i globalnym. W połączeniu z SI-Consulting, wyspecjalizowanym w SAP ERP oraz SAP CRM, dostarcza w pełni zintegrowane środowisko korporacyjne oparte o produkty SAP i hybris.

Jest pierwszą firmą w Europie Centralnej i Wschodniej, która otrzymała autoryzację sprzedażową i serwisową dla platformy hybris.

SI-eCommerce może nie tylko bezpośrednio sprzedawać licencje hybris swoim Klientom, ale także zapewnić im wsparcie techniczne. Konsultanci hybris z SI-eCommerce należą dziś do grona niespełna 20 osób w świecie, które uzyskały certyfikat hybris Product Support V5.

SI-eCommerce świadczy pełen zakres usług związanych z wdrażaniem i utrzymaniem platformy hybris. Doświadczeni konsultanci sprawnie przeprowadzają proces wdrożenia oraz zapewniają obsługę i rozwój po jego zakończeniu. Profesjonalizm i doświadczenie naszego zespołu konsultantów zostały potwierdzone podczas wielu zrealizowanych projektów.

Dowiedz się więcej na: www.si-ecommerce.pl

    • Partnerzy SI-Consulting

« powrót