Interesuje Cię nasza oferta?

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SI-Consulting Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118, zwana dalej „Spółką”, która przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu odpowiedzi na zadane za pomocą formularza zapytanie. Całkowita treść obowiązku informacyjnego znajduje się pod linkiem:
Klauzula dotycząca bezpośredniego pozyskiwania danych osobowych (zgłoszenie/zapytanie).
Znajdują się tam szczegółowo opisane kategorie, cel, okres, przysługujące prawa oraz niezbędne dane kontaktowe, dotyczące przetwarzanych danych osobowych.
  • oferta serwis sap banner


Zarząd SI-Consulting

Paweł Rytelewski

 
Prezes Zarządu

Przez wiele lat kierował działem Integracji Systemów u dużego międzynarodowego integratora ITC. Od 2006 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu SI-Consulting. Jest ojcem sukcesu jednego z najciekawszych i najbardziej kompleksowych kontraktów wdrożeniowych SAP w Europie Środkowej ostatnich lat, przeprowadzonego dla największego polskiego dostawcy usług outsourcingowych Grupy Kapitałowej Impel.  

W listopadzie 2015 r. Paweł Rytelewski został powołany do Rady Biznesu dla kierunku Logistyka przy Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. 

   
   

Paweł Wala


Wiceprezes Zarządu
 
Doświadczony projektant rozwiązań IT dla biznesu, kierownik projektów programistycznych i wdrożeniowych. W swojej karierze pełnił stanowisko Menedżera Zasobów i Kierownika Konsultantów będąc odpowiedzialnym za pozyskanie, rekrutację i zarządzanie zespołem specjalistów SAP. Od 2006 roku wiceprezes Zarządu SI-Consulting.
   
   

 

 

 

 

 

 

 


« powrót