IMPEL Catering - IMFOOD

Jest to platforma wspierająca innowacyjny system żywienia w placówkach służby zdrowia zaproponowany przez IMPEL Catering. IMFOOD umożliwia szpitalom dostosowanie posiłków do specjalistycznych diet, które spełniają wszelkie reżimy sanitarne, a przy tym są smaczne i atrakcyjnie podane.

IMPEL Catering sp. z o.o. od lat świadczy usługi cateringowe wielu klientom. Niezależnie od branży wdraża efektywne oraz nowatorskie rozwiązania stojąc na straży różnorodności, dobrego smaku i estetyki podania potraw. Wszystkie oferowane posiłki przygotowywane są wyłącznie ze świeżych składników, pochodzących od sprawdzonych dostawców.

imfood

W 2018 roku spółka postawiła sobie nowe wyzwanie - zbudowanie nowych standardów żywienia w szpitalach. System restauracyjny, atrakcyjnie podane i smaczne potrawy oraz lepiej zbilansowana dieta to główne elementy nowego podejścia do usług cateringowych w państwowym szpitalnictwie. Tak powstał projekt IMFOOD, a Si-Consulting zostało jego wykonawcą części technologicznej – Platformy informatycznej wspierającej innowacyjny system żywienia w placówkach służby zdrowia. System umożliwia dostosowane posiłków do specjalistycznych diet, które spełniają wszelkie reżimy sanitarne. 

W czerwcu 2018 roku specjaliści Si-Consulting sp. z o.o. przeprowadzili analizę wstępną i opracowali ramową koncepcję docelowego systemu informatycznego. W skład platformy wchodzą:

  • moduł bazodanowy (dane podstawowe),
  • moduł jadłospisowy,
  • moduł zarządzania gospodarką magazynową,
  • moduł recepturowy.

W celu automatyzacji procesów przygotowano niezbędne interfejsy z systemem SAP i systemami szpitalnymi klientów.

- Współpraca z zespołem Si-Consulting przebiegała wzorowo, byliśmy na bieżąco informowania o postępach prac, uwzględniane były wszelkie sugestie i potrzeby spółki (…) Mamy nadzieję, na dalszą owocną współpracę w zakresie rozwoju projektu IMFOOD – mówi Krzysztof Bruski, Prezes Zarządu IMPEL Catering