BPM Platform

Potrzebujesz prostego, dopasowanego do każdej organizacji rozwiązania do obsługi marketingu, sprzedaży i serwisu Klienta ?

Oferowane przez nas rozwiązanie Creatio (dawniej BPM Online) działa na jednej platformie CRM i umożliwia kompleksowe zarządzanie relacji z Klientem - od pojawienia się potencjalnego zainteresowania naszym produktem aż do zamówienia po przez wsparcie i serwis sprzedanych rozwiązań.

Rozwiązanie oferuje następujące moduły:

  • Marketing Creatio - zapewnia procesy oparte o najlepsze praktyki w celu efektywnego zarządzania potencjalnymi klientami - od generowania popytu, przez rozwój potencjalnych klientów, aż po ostateczne przekazanie ich do sprzedaży. Upewnij się, że Twój zespół sprzedaży koncentruje się tylko na kwalifikujących się i gotowych do sprzedaży potencjalnych klientach.
     
  • Sales Creatio - obejmuje referencyjne procesy, które służą jako najlepsze praktyki zarządzania potencjalnymi klientami, zarządzania szansami, zarządzania ofertami, a także zarządzania zamówieniami i fakturami. Postępowanie zgodnie ze wstępnie zdefiniowanymi procesami ułatwia firmom szybkie wdrożenie systemu i wdrożenie najlepszych praktyk branżowych. Tysiące użytkowników Sales Creatio udowadnia, że procesy planowania gwarantują doskonałe wyniki!
     
  • Service Creatio - to aplikacja z gotowymi procesami do zarządzania usługami w pełnym cyklu. Spersonalizuj komunikację z klientami za pomocą usługi Creatio. Zarządzaj wszystkimi żądaniami klientów w jednym widoku, bez względu na kanał, z którego pochodzą: telefon, e-mail, czat, sieć społecznościowa lub portal klienta.

Potrzebujesz czegoś więcej aby obsłużyć niestandardowe procesy ? Wykorzystaj rozszerzone możliwości Creatio Business Process Management do szybkiego projektowania, wykonywania i optymalizacji procesów. Zawarty tutaj produkt Studio Creatio sprawi, że tworzenie procesów biznesowych o dowolnej złożoności stanie tak proste, jak zabawa z LEGO: przesuwaj elementy, angażuj współpracowników, komentuj działania i zarządzaj wszystkimi procesami w jednym środowisku.