Career

We are a Polish brand providing solutions for integrated management support systems based on the SAP applications and the entire IT infrastructure.

SI-Consulting is composed of talented experts. They work with enthusiasm and passion, developing their potential as the company grows. Our teams, whose unique competences guarantee a high level of provided services, analyse processes taking place in all areas of the business, offer professional consulting and IT outsourcing. They are committed to creating applications and implementing new solutions in order to increase efficiency at each stage of the company's operation and maintain the entire process at the right level in the perspective of long-term relationships with customers.

We belong to Impel Group, the largest Polish outsourcing company specialising in providing high-quality services to institutions and enterprises.

JOIN SI-CONSULTING EXPERTS

 

THE RECRUITMENT PROCESS IS CONDUCTED ONLINE UNTIL FURTHER NOTICE.

Zespół Projektowania i Rozwoju Systemów Biznesowych

Team

 

 

Zespół Projektowania i Rozwoju Systemów Biznesowych

Naszych kolegów i koleżanki łączy pasja do programowania i proponowania ciekawych rozwiązań, które są odpowiedzią na trudne i nietypowe zapytania klienta – budowanie pozytywnych doświadczeń - to ich cel nadrzędny. W codziennej pracy wykorzystują metodyki Agile zwinnie poruszając się po relacyjnych bazach danych MySQL i najnowszych technologiach. Siłę znajdują w różnorodności doświadczeń i kompetencji oraz umiejętności dzielenia się nimi. Zawsze stawiają na efektywność, która w ich przypadku stanowi wypadkową wiedzy, wymagających projektów i wspólnych aktywności, które realizują w wolnym czasie. Zawsze otwarci na pogromców gier planszowych i zwolenników górskich wypadów.

 

 

Zespół Technologii SAP

Team

 

 

Tworzony przez architektów SAP odpowiedzialnych za przygotowanie techniczne rozwiązań oferowanych Klientom oraz przez programistów, którzy posługując się językiem ABAP oraz technologiami takimi jak SAP UI5 (HTML5), Java czy Python tworząc produkty na platformach SAP. Zespół może liczyć na rozwój swoich kompetencji poprzez udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych z zakresu systemu SAP ERP, czy pracę na najnowszych rozwiązaniach SAP (S4HANA, SAP CX, SAP Cloud Platform). Młodzi adepci doskonalą się przy wsparciu bardziej doświadczonych kolegów (mentoring). Każdy członek zespołu ma możliwość potwierdzania swoich kompetencji certyfikatami SAP. Ta grupa programistów, pracująca na co dzień z głową „w chmurze”, integruje się podczas wspólnych spotkań i wyjazdów.

 

 

 

 

 

Zespół Konsultingu SAP

Team

 

Jesteśmy jednym z najlepszych partnerów SAP w Polsce (nie napisaliśmy „najlepszym” tylko dlatego, że nie lubimy się chwalić). Klienci z chęcią nawiązują z nami współpracę i chwalą za profesjonalnie zrealizowane projekty. Jest to możliwe tylko dlatego, że mamy wspaniały zespół specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach. Wspieramy się wzajemnie i tworzymy zgrany zespół. Dzielimy się wiedzą. Dużo czasu i energii inwestujemy w rozwój – szkolimy się z najnowszych rozwiązań SAP. Nie tylko wdrażamy szeroką gamę rozwiązań SAP (zarówno w zakresie S/4 HANA, jak i portfolio Customer Experience), ale także tworzymy w technologii SAP własne produkty i rozwiązania. Pracujemy dla klientów polskich i międzynarodowych. Klienci nawiązują z nami współpracę na długie lata. A po pracy – czasem razem biegamy, strzelamy, gramy w brydża czy tenisa, albo łowimy ryby :-) Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie ciekawe projekty, dostęp do wiedzy i szkoleń, atmosferę współpracy i zaufania, możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań SAP i pole do realizowania także własnych pomysłów na produkty – zapraszamy serdecznie do przesłania swojego CV.

 

 

 

IT MAKES US DIFFERENT:

 

 

DEVELOPMENT

We focus on employee development through training, courses or participation in conferences.

EXPERTS

Working with us means working with a group of experts who are willing to share their knowledge and experience.

MODERN OFFICE

Our office is situated in a modern location, where private kindergartens and nurseries are within easy reach.

SPORT AND HEALTH

Our employees enjoy medical packages on favourable terms and a MultiSport card.

INTEGRATION

At least once a year, we spend a weekend together in nature – full of attractions and unforgettable experiences.

AFTER-HOURS

Wimpel Sailing Association operates at Impel Group, and if you like running or playing football or bridge – you can join us.