Career

We are a Polish brand providing solutions for integrated management support systems based on the SAP applications and the entire IT infrastructure.

SI-Consulting is composed of talented experts. They work with enthusiasm and passion, developing their potential as the company grows. Our teams, whose unique competences guarantee a high level of provided services, analyse processes taking place in all areas of the business, offer professional consulting and IT outsourcing. They are committed to creating applications and implementing new solutions in order to increase efficiency at each stage of the company's operation and maintain the entire process at the right level in the perspective of long-term relationships with customers.

 

 

You're looking for a job? Contact us!

 

JOIN SI-CONSULTING EXPERTS

 

You can find all job advertisements in the Polish version of the website HERE

THE RECRUITMENT PROCESS IS CONDUCTED ONLINE UNTIL FURTHER NOTICE.

New Technology Hub (NTH) to wyspecjalizowany dział skoncentrowany na rozwoju i badaniu obszarów innowacyjnych, takich jak technologie zdecentralizowane (Blockchain, kryptowaluty), algorytmy samouczące się (Machine Learning) oraz integracje z Internetem Rzeczy (Internet of Things). Nasze kompetencje obejmują tworzenie zaawansowanych aplikacji webowych (React.js, Angular, Node.js) i mobilnych (PWA, React Native, Native Script). Nieustanne szkolenie się, tworzenie artykułów, raportów i konsultacji, stanowi część życia NTH, to dzięki ciągłemu rozwojowi potrafimy implementować rozwiązania z najwyższej półki.

Codzienna praca naszego zespołu skupia się na zapewnieniu, aby systemy naszych klientów funkcjonowały zgodnie z oczekiwaniami - naprawiają, ulepszają i wspierają, aby praca w SAP była przyjemna, efektywna i bezawaryjna. Skupiamy się zarówno na serwisowaniu starszych wersji SAP R/3, jak i nowoczesnego systemu S/4 HANA, obsługując różnorodne branże, od producentów przeróżnego asortymentu po firmy farmaceutyczne, chemiczne, budowlane, IT, finansowe oraz liderów rynku energetycznego i paliwowego. Naszą pasją jest ciągły rozwój, eksploracja nowych obszarów i dostarczanie dedykowanych rozwiązań, nie znajdziesz tu nudy!

Architekci SAP odpowiedzialni za przygotowanie techniczne rozwiązań i programiści, tworzący produkty na platformach SAP. Tak wygląda nasz zespół, który swoje kompetencje rozwija poprzez udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych ( SAP ERP), czy pracę na najnowszych rozwiązaniach SAP (S4HANA, SAP CX, SAP Cloud Platform). Dzięki mentoringowi nasi młodzi adepci rozwijają się, a gotowym pracownikom otwiera się przestrzeń na zdobycie certyfikatów SAP.

Jesteśmy w czołówce partnerów SAP w Polsce, z długotrwałymi relacjami z klientami zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi. Nasz sukces opiera się na wspierającym się zespole specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach. Stawiamy na ciągły rozwój poprzez szkolenia z najnowszych rozwiązań SAP i dzielenie się doświadczeniami ze zrealizowanych projektów. Oferujemy nie tylko usługi wdrożeniowe różnorodnych rozwiązań SAP, w tym S/4 HANA i Customer Experience, lecz także tworzymy własne produkty w technologii SAP.

Nasz Zespół Teleinformatyki zapewnia bezawaryjność i stabilność infrastruktury IT. Ekspertyza obejmuje szereg usług, takich jak infrastruktura IT, helpdesk, serwis IT, bezpieczeństwo IT, aktualizacja oprogramowania i rozwiązania chmurowe. W nowej erze nasze podejście koncentruje się na dostarczaniu szerokiego spektrum usług, które uważamy za kluczowe generatory wartości IT dla przedsiębiorstw.

Nasz dział odpowiada za zarządzanie finansami SI-Consulting w tym nadzór nad kontrolą kosztów i budżetem. Pod naszą opieką jest przygotowywanie raportów finansowych, analiza rentowności projektów oraz nadzór nad przepływem pieniężnym. Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu i holistycznemu podejściu możemy efektywnie wykorzystywać zasoby finansowe, wspierając podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych i zapobiegać ryzykom finansowym.

Zajmujemy się sprzedażą produktów SI-Consulting. Monitorujemy i analizujemy rynek szukając potencjalnych klientów i szans sprzedażowych. Jednocześnie wspieramy kontakty z SAP Polska i innymi partnerami SI-Consulting. Uczestniczymy w procesie przygotowania ofert a współpracując z Zarządem, Dyrektorem Sprzedaży i działem Marketingu możemy efektywnie zaspokajać potrzeby klientów i realizować cele sprzedażowe.

Zespół współtworzy i realizuje strategię marketingową firmy, zajmuje się promocją, dbając o wizerunek i świadomość marki. Do codziennych zadań marketingu należy m.in. przygotowywanie materiałów marketingowych (treść, grafika), zarządzanie stroną internetową i profilami w mediach społecznościowych, organizacja eventów (stacjonarne i online) i kampanii, współpraca z partnerami, w tym SAP, aż po przeróżne artykuły, opracowania i raporty, a także angażowanie pracowników w działania wewnętrzne i zewnętrzne firmy.

Wsparcie kadry menadżerskiej, wszystkich pracowników w zakresie spraw kadrowo-płacowych, rekrutacja, employer branding oraz administracyjne aspekty działalności firmy stanowią dużą część życia w naszym dziale. Dbamy o rozwój pracowników oraz o zachowanie odpowiednich standardów bezpieczeństwa pracy. Zabezpieczamy codzienne funkcjonowanie biura, zapewniając niezbędne zaplecze administracyjne dla efektywnej pracy zespołów, realizujemy inicjatywy wspierające pozytywną atmosferę w pracy.

Spotkanie firmowe SI-Consulting
SI budki
Kuchnia
SI-Me
kuchnia 1
t
CEE Partner Kick-Off
SI-Święta
Popołudnie z planszówkami
Popołudnie z planszówkami