Kariera

Jesteśmy polską firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań w zakresie zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania, opartych na rodzinie aplikacji SAP oraz całej infrastruktury informatycznej.

SI-Consulting tworzą utalentowani eksperci. Pracują z entuzjazmem i pasją, rozwijając swój potencjał wraz ze wzrostem firmy. Nasze zespoły, których unikatowe kompetencje gwarantują poziom świadczonych usług, analizują procesy zachodzące we wszystkich aspektach działalności, oferują profesjonalne doradztwo i outsourcing informatyczny. Z zaangażowaniem tworzą aplikacje i wdrażają nowe rozwiązania celem zwiększenia efektywności na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz utrzymania całości procesów na właściwym poziomie w perspektywie długofalowych relacji z Klientami.

Należymy do Grupy Impel, największej polskiej firmy outsourcingowej specjalizującej się w dostarczaniu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

DOŁĄCZ DO EKSPERTÓW Z SI-CONSULTING

 

DO ODWOŁANIA REKRUTACJE PROWADZONE SĄ ONLINE

Zespół Projektowania i Rozwoju Systemów Biznesowych

Team

 

 

Naszych kolegów i koleżanki łączy pasja do programowania i proponowania ciekawych rozwiązań, które są odpowiedzią na trudne i nietypowe zapytania klienta – budowanie pozytywnych doświadczeń - to ich cel nadrzędny. W codziennej pracy wykorzystują metodyki Agile zwinnie poruszając się po relacyjnych bazach danych MySQL i najnowszych technologiach. Siłę znajdują w różnorodności doświadczeń i kompetencji oraz umiejętności dzielenia się nimi. Zawsze stawiają na efektywność, która w ich przypadku stanowi wypadkową wiedzy, wymagających projektów i wspólnych aktywności, które realizują w wolnym czasie. Zawsze otwarci na pogromców gier planszowych i zwolenników górskich wypadów.

 

.

 

 

 

 

Zespół Technologii SAP

Team

 

 

Tworzony przez architektów SAP odpowiedzialnych za przygotowanie techniczne rozwiązań oferowanych Klientom oraz przez programistów, którzy posługując się językiem ABAP oraz technologiami takimi jak SAP UI5 (HTML5), Java czy Python tworząc produkty na platformach SAP. Zespół może liczyć na rozwój swoich kompetencji poprzez udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych z zakresu systemu SAP ERP, czy pracę na najnowszych rozwiązaniach SAP (S4HANA, SAP CX, SAP Cloud Platform). Młodzi adepci doskonalą się przy wsparciu bardziej doświadczonych kolegów (mentoring). Każdy członek zespołu ma możliwość potwierdzania swoich kompetencji certyfikatami SAP. Ta grupa programistów, pracująca na co dzień z głową „w chmurze”, integruje się podczas wspólnych spotkań i wyjazdów.

 

 

 

 

 

Zespół Konsultingu SAP

Team

 

Jesteśmy jednym z najlepszych partnerów SAP w Polsce (nie napisaliśmy „najlepszym” tylko dlatego, że nie lubimy się chwalić). Klienci z chęcią nawiązują z nami współpracę i chwalą za profesjonalnie zrealizowane projekty. Jest to możliwe tylko dlatego, że mamy wspaniały zespół specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach. Wspieramy się wzajemnie i tworzymy zgrany zespół. Dzielimy się wiedzą. Dużo czasu i energii inwestujemy w rozwój – szkolimy się z najnowszych rozwiązań SAP. Nie tylko wdrażamy szeroką gamę rozwiązań SAP (zarówno w zakresie S/4 HANA, jak i portfolio Customer Experience), ale także tworzymy w technologii SAP własne produkty i rozwiązania. Pracujemy dla klientów polskich i międzynarodowych. Klienci nawiązują z nami współpracę na długie lata. A po pracy – czasem razem biegamy, strzelamy, gramy w brydża czy tenisa, albo łowimy ryby :-) Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie ciekawe projekty, dostęp do wiedzy i szkoleń, atmosferę współpracy i zaufania, możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań SAP i pole do realizowania także własnych pomysłów na produkty – zapraszamy serdecznie do przesłania swojego CV.

 

 

 

Zespół New Technology Hub

Team

 

 

New Technology Hub to dział do zadań specjalnych, skupiający się nie tylko na rozwoju, ale także badaniu obszarów ze skraju innowacji - takich jak technologie zdecentralizowane (Blockchain, kryptowaluty), algorytmy samouczące się (Machine Learning) czy szerokorozumiane integracje z Internetem Rzeczy (Internet of Things). W zakresie naszych kompetencji jest tworzenie przede wszystkim aplikacji webowych (React.js, Angular, Node.js i inne) i mobilnych (PWA, React Native, Native Script). Jednak NTH to nie tylko programiści - to przede wszystkim kompletny zespół produktowy, który dzięki zastosowaniu metodyk zwinnych potrafi implementować rozwiązania z najwyższej półki. Ponieważ w naszych żyłach płynie pasja do edukacji, nieustannie szkolimy siebie i innych. Organizujemy cykliczne szkolenia, wydajemy raporty, tworzymy artykuły a także po prostu konsultujemy. Jeśli jesteś osobą, która rozumie nowe trendy a z drugiej strony szuka zespołu, który ceni sobie świetną atmosferę (niezależnie czy pracujesz na miejscu czy zdalnie) zachęcamy do wysłania CV!

 

 

TO NAS WYRÓŻNIA:

 

 

ROZWÓJ

Stawiamy na rozwój pracowników poprzez szkolenia, kursy czy udział w konferencjach.

EKSPERCI

Praca u nas to praca w gronie ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

NOWOCZESNE BIURO

Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym otoczeniu, gdzie na wyciągnięcie ręki są prywatne przedszkola i żłobki.

SPORT I ZDROWIE

Pracownicy mogą liczyć na pakiety medyczne na preferencyjnych warunkach oraz kartę MultiSport.

INTEGRACJA

Przynajmniej raz w roku spędzamy ze sobą weekend na łonie natury – pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

PO GODZINACH

W Grupie Impel funkcjonuje Stowarzyszenie żeglarskie Wimpel, a jeśli lubisz biegać lub grać w piłkę nożną albo brydża – możesz dołączyć do naszej drużyny.