Kariera

Jesteśmy polską firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań w zakresie zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania, opartych na rodzinie aplikacji SAP oraz całej infrastruktury informatycznej.

SI-Consulting tworzą utalentowani eksperci. Pracują z entuzjazmem i pasją, rozwijając swój potencjał wraz ze wzrostem firmy. Nasze zespoły, których unikatowe kompetencje gwarantują poziom świadczonych usług, analizują procesy zachodzące we wszystkich aspektach działalności, oferują profesjonalne doradztwo i outsourcing informatyczny. Z zaangażowaniem tworzą aplikacje i wdrażają nowe rozwiązania celem zwiększenia efektywności na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz utrzymania całości procesów na właściwym poziomie w perspektywie długofalowych relacji z Klientami.

Należymy do Grupy Impel, największej polskiej firmy outsourcingowej specjalizującej się w dostarczaniu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

DOŁĄCZ DO EKSPERTÓW Z SI-CONSULTING

 

DO ODWOŁANIA REKRUTACJE PROWADZONE SĄ ONLINE

Zespół New Technology Hub

Team

 

 

New Technology Hub to dział do zadań specjalnych, skupiający się nie tylko na rozwoju, ale także badaniu obszarów ze skraju innowacji - takich jak technologie zdecentralizowane (Blockchain, kryptowaluty), algorytmy samouczące się (Machine Learning) czy szerokorozumiane integracje z Internetem Rzeczy (Internet of Things). W zakresie naszych kompetencji jest tworzenie przede wszystkim aplikacji webowych (React.js, Angular, Node.js i inne) i mobilnych (PWA, React Native, Native Script). Jednak NTH to nie tylko programiści - to przede wszystkim kompletny zespół produktowy, który dzięki zastosowaniu metodyk zwinnych potrafi implementować rozwiązania z najwyższej półki. Ponieważ w naszych żyłach płynie pasja do edukacji, nieustannie szkolimy siebie i innych. Organizujemy cykliczne szkolenia, wydajemy raporty, tworzymy artykuły a także po prostu konsultujemy. Jeśli jesteś osobą, która rozumie nowe trendy a z drugiej strony szuka zespołu, który ceni sobie świetną atmosferę (niezależnie czy pracujesz na miejscu czy zdalnie) zachęcamy do wysłania CV!

 

 

Zespół Serwisu i Rozwoju SAP

Team

 

 

Oczywistym jest fakt, że SI-Consulting jako Złoty Partner SAP, musi posiadać jeden z najlepszych zespołów Serwisu i Rozwoju SAP! W codziennej pracy dbamy o to, aby systemy SAP naszych Klientów funkcjonowały zgodnie z ich oczekiwaniami - naprawiamy, ulepszamy, wspieramy... jednym słowem robimy wszystko, aby praca w SAP-ie była przyjemna, efektywna a przede wszystkim bezawaryjna! To, co nas napędza to ciągły rozwój, poznawanie nowych obszarów, branż, rozwiązań. Serwisujemy zarówno „starego, poczciwego” SAP’a R/3, jak i pachnącą jeszcze nowością S/4 HANA, funkcjonalności standardowe, jak i wymyślne rozwiązania dedykowane. To wszystko realizujemy dla Klientów z przeróżnych branż, co czyni naszą pracę jeszcze ciekawszą – od wiodącego producenta sprzętu akwarystycznego przez firmy farmaceutyczne, chemiczne, budowlane, IT, finansowe po największych graczy rynku energetycznego i paliwowego. To sprawia, że nigdy się nie nudzimy, bo ciągle się rozwijamy.

Dołącz do nas i rozwijajmy się razem!

 

 

Zespół Technologii SAP

Team

 

 

Tworzony przez architektów SAP odpowiedzialnych za przygotowanie techniczne rozwiązań oferowanych Klientom oraz przez programistów, którzy posługując się językiem ABAP oraz technologiami takimi jak SAP UI5 (HTML5), Java czy Python tworząc produkty na platformach SAP. Zespół może liczyć na rozwój swoich kompetencji poprzez udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych z zakresu systemu SAP ERP, czy pracę na najnowszych rozwiązaniach SAP (S4HANA, SAP CX, SAP Cloud Platform). Młodzi adepci doskonalą się przy wsparciu bardziej doświadczonych kolegów (mentoring). Każdy członek zespołu ma możliwość potwierdzania swoich kompetencji certyfikatami SAP. Ta grupa programistów, pracująca na co dzień z głową „w chmurze”, integruje się podczas wspólnych spotkań i wyjazdów.

 

 

 

 

 

Zespół Konsultingu SAP

Team

 

Jesteśmy jednym z najlepszych partnerów SAP w Polsce (nie napisaliśmy „najlepszym” tylko dlatego, że nie lubimy się chwalić). Klienci z chęcią nawiązują z nami współpracę i chwalą za profesjonalnie zrealizowane projekty. Jest to możliwe tylko dlatego, że mamy wspaniały zespół specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach. Wspieramy się wzajemnie i tworzymy zgrany zespół. Dzielimy się wiedzą. Dużo czasu i energii inwestujemy w rozwój – szkolimy się z najnowszych rozwiązań SAP. Nie tylko wdrażamy szeroką gamę rozwiązań SAP (zarówno w zakresie S/4 HANA, jak i portfolio Customer Experience), ale także tworzymy w technologii SAP własne produkty i rozwiązania. Pracujemy dla klientów polskich i międzynarodowych. Klienci nawiązują z nami współpracę na długie lata. A po pracy – czasem razem biegamy, strzelamy, gramy w brydża czy tenisa, albo łowimy ryby :-) Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie ciekawe projekty, dostęp do wiedzy i szkoleń, atmosferę współpracy i zaufania, możliwość korzystania z najnowszych rozwiązań SAP i pole do realizowania także własnych pomysłów na produkty – zapraszamy serdecznie do przesłania swojego CV.

 

 

 

Zespół Teleinformatyki

Team

 

Zespół Teleinformatyki zapewnia bezawaryjność i stabilność infrastruktury IT – czyli właśnie to, czego nauczyliśmy się obsługując Grupę Impel. To doświadczenie pokazujemy klientom spoza Grupy. W nowych czasach nasze podejście, jak i zakres naszych działań obejmuje szerokie spektrum: od infrastruktury IT, przez helpdesk, serwis IT, bezpieczeństwo IT, aktualizacja oprogramowania oraz rozwiązania chmurowe.

Wszystkie wymienione działania uważamy za generatory Wartości IT dla przedsiębiorstwa.

Dołącz do nas i realizuj te i inne zadania razem z nami!.

 

 

 

 

 

 

 

TO NAS WYRÓŻNIA:

 

 

ROZWÓJ

Stawiamy na rozwój pracowników poprzez szkolenia, kursy czy udział w konferencjach.

EKSPERCI

Praca u nas to praca w gronie ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

NOWOCZESNE BIURO

Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym otoczeniu, gdzie na wyciągnięcie ręki są prywatne przedszkola i żłobki.

SPORT I ZDROWIE

Pracownicy mogą liczyć na pakiety medyczne na preferencyjnych warunkach oraz kartę MultiSport.

INTEGRACJA

Przynajmniej raz w roku spędzamy ze sobą weekend na łonie natury – pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

PO GODZINACH

W Grupie Impel funkcjonuje Stowarzyszenie żeglarskie Wimpel, a jeśli lubisz biegać lub grać w piłkę nożną albo brydża – możesz dołączyć do naszej drużyny.