Kariera

Jesteśmy polską firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań w zakresie zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania, opartych na rodzinie aplikacji SAP oraz całej infrastruktury informatycznej.

SI-Consulting tworzą utalentowani eksperci. Pracują z entuzjazmem i pasją, rozwijając swój potencjał wraz ze wzrostem firmy. Nasze zespoły, których unikatowe kompetencje gwarantują poziom świadczonych usług, analizują procesy zachodzące we wszystkich aspektach działalności, oferują profesjonalne doradztwo i outsourcing informatyczny. Z zaangażowaniem tworzą aplikacje i wdrażają nowe rozwiązania celem zwiększenia efektywności na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz utrzymania całości procesów na właściwym poziomie w perspektywie długofalowych relacji z Klientami.

Należymy do Grupy Impel, największej polskiej firmy outsourcingowej specjalizującej się w dostarczaniu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

DOŁĄCZ DO EKSPERTÓW Z SI-CONSULTING

 

DO ODWOŁANIA REKRUTACJE PROWADZONE SĄ ONLINE

Zespół Projektowania i Rozwoju Systemów Biznesowych

Team

 

 

Zespół Projektowania i Rozwoju Systemów Biznesowych

Naszych kolegów i koleżanki łączy pasja do programowania i proponowania ciekawych rozwiązań, które są odpowiedzią na trudne i nietypowe zapytania klienta – budowanie pozytywnych doświadczeń - to ich cel nadrzędny. W codziennej pracy wykorzystują metodyki Agile zwinnie poruszając się po relacyjnych bazach danych MySQL i najnowszych technologiach. Siłę znajdują w różnorodności doświadczeń i kompetencji oraz umiejętności dzielenia się nimi. Zawsze stawiają na efektywność, która w ich przypadku stanowi wypadkową wiedzy, wymagających projektów i wspólnych aktywności, które realizują w wolnym czasie. Zawsze otwarci na pogromców gier planszowych i zwolenników górskich wypadów.

 

 

Zespół Serwisu i Rozwoju SAP

TO NAS WYRÓŻNIA:

 

 

ROZWÓJ

Stawiamy na rozwój pracowników poprzez szkolenia, kursy czy udział w konferencjach.

EKSPERCI

Praca u nas to praca w gronie ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

NOWOCZESNE BIURO

Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym otoczeniu, gdzie na wyciągnięcie ręki są prywatne przedszkola i żłobki.

SPORT I ZDROWIE

Pracownicy mogą liczyć na pakiety medyczne na preferencyjnych warunkach oraz kartę MultiSport.

INTEGRACJA

Przynajmniej raz w roku spędzamy ze sobą weekend na łonie natury – pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

PO GODZINACH

W Grupie Impel funkcjonuje Stowarzyszenie żeglarskie Wimpel, a jeśli lubisz biegać lub grać w piłkę nożną albo brydża – możesz dołączyć do naszej drużyny.