Kariera

Jesteśmy polską firmą zajmującą się dostarczaniem rozwiązań w zakresie zintegrowanych systemów wspomagania zarządzania, opartych na rodzinie aplikacji SAP oraz całej infrastruktury informatycznej.

SI-Consulting tworzą utalentowani eksperci. Pracują z entuzjazmem i pasją, rozwijając swój potencjał wraz ze wzrostem firmy. Nasze zespoły, których unikatowe kompetencje gwarantują poziom świadczonych usług, analizują procesy zachodzące we wszystkich aspektach działalności, oferują profesjonalne doradztwo i outsourcing informatyczny. Z zaangażowaniem tworzą aplikacje i wdrażają nowe rozwiązania celem zwiększenia efektywności na każdym etapie funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz utrzymania całości procesów na właściwym poziomie w perspektywie długofalowych relacji z Klientami.

Należymy do Grupy Impel, największej polskiej firmy outsourcingowej specjalizującej się w dostarczaniu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

DOŁĄCZ DO EKSPERTÓW Z SI-CONSULTING

Zespół Projektowania i Rozwoju Systemów Biznesowych

 

Zespół

Zespół Projektowania i Rozwoju Systemów Biznesowych

Naszych kolegów i koleżanki łączy pasja do programowania i proponowania ciekawych rozwiązań, które są odpowiedzią na trudne i nietypowe zapytania klienta – budowanie pozytywnych doświadczeń - to ich cel nadrzędny. W codziennej pracy wykorzystują metodyki Agile zwinnie poruszając się po relacyjnych bazach danych MySQL i najnowszych technologiach. Siłę znajdują w różnorodności doświadczeń i kompetencji oraz umiejętności dzielenia się nimi. Zawsze stawiają na efektywność, która w ich przypadku stanowi wypadkową wiedzy, wymagających projektów i wspólnych aktywności, które realizują w wolnym czasie. Zawsze otwarci na pogromców gier planszowych i zwolenników górskich wypadów.

 

 

Zespół Technologii SAP

 

Zespół Technologii SAP

Zespół Technologii SAP

Tworzony przez architektów SAP odpowiedzialnych za przygotowanie techniczne rozwiązań oferowanych Klientom oraz przez programistów, którzy posługując się językiem ABAP oraz technologiami takimi jak SAP UI5 (HTML5), Java czy Python tworząc produkty na platformach SAP. Zespół może liczyć na rozwój swoich kompetencji poprzez udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych z zakresu systemu SAP ERP, czy pracę na najnowszych rozwiązaniach SAP (S4HANA, SAP CX, SAP Cloud Platform). Młodzi adepci doskonalą się przy wsparciu bardziej doświadczonych kolegów (mentoring). Każdy członek zespołu ma możliwość potwierdzania swoich kompetencji certyfikatami SAP. Ta grupa programistów, pracująca na co dzień z głową „w chmurze”, integruje się podczas wspólnych spotkań i wyjazdów.

 

Zespół Marketingowy

 

Marketing

 

Marketing

Zespół współtworzy i realizuje strategię marketingową firmy, buduje świadomość marki w społeczności IT oraz monitoruje aktualne działania i trendy marketingowe na rynku. Do codziennych zadań marketingu należy m.in. przygotowywanie materiałów reklamowych (treść, grafika), administracja strony firmowej i profili w mediach społecznościowych, organizacja eventów dedykowanych dla klientów, realizacja strategii employer brandingowej, a także angażowanie pracowników w działania wewnętrzne i zewnętrzne firmy.

 

 

Zespół Teleinformatyki

TO NAS WYRÓŻNIA:

 

 

ROZWÓJ

Stawiamy na rozwój pracowników poprzez szkolenia, kursy czy udział w konferencjach.

EKSPERCI

Praca u nas to praca w gronie ekspertów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

NOWOCZESNE BIURO

Nasze biuro znajduje się w nowoczesnym otoczeniu, gdzie na wyciągnięcie ręki są prywatne przedszkola i żłobki.

SPORT I ZDROWIE

Pracownicy mogą liczyć na pakiety medyczne na preferencyjnych warunkach oraz kartę MultiSport.

INTEGRACJA

Przynajmniej raz w roku spędzamy ze sobą weekend na łonie natury – pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

PO GODZINACH

W Grupie Impel funkcjonuje Stowarzyszenie żeglarskie Wimpel, a jeśli lubisz biegać lub grać w piłkę nożną albo brydża – możesz dołączyć do naszej drużyny.