Kariera w Si-Consulting

kariera w SI Constulting

Podróż kandydata

01

Wstępna weryfikacja Twojej aplikacji

Na tym etapie weryfikujemy Twoją aplikację pod kątem wymagań na dane stanowisko.

02

Rozmowa telefoniczna

Kontaktujemy się z Tobą w celu zaproszenie do kolejnego etapu. Podczas rozmowy dowiesz się również jak będzie przebiegało spotkanie.

03

Spotkanie rekrutacyjne

Podczas spotkania porozmawiasz z managerem obszaru i pracownikiem HR-u. Opowiesz nam o swoim doświadczeniu a my opowiemy Tobie o firmie i stanowisku.

04

II Spotkanie rekrutacyjne

Podczas drugiego spotkania porozmawiasz z doświadczonym członkiem zespołu, który przeprowadzi weryfikację techniczną.

05

Złożenie oferty

Jeśli spełnimy swoje wzajemne oczekiwania zostanie przedstawiona Ci oferta pracy.

06

Witamy w zespole

Dołączysz do fantastycznych ludzi, którzy z chęcią wdrożą Cię w pracę. Nie możemy doczekać się by Cię poznać! :)
Nasz zespół

HR Expert, które poprowadzą Cię i będą towarzyszyć Ci w procesie rekrutacji oraz onboardingu.

 

Edyta Olko

Edyta Olko

HR Expert
andzelika kaczmarek

Andżelika Kaczmarczyk

HR Expert
Anna Kwiecień

Anna Kwiecień

HR Manager

benefity

 • psychologywsparcie psychologiczne
 • medical_informationopieka medyczna
 • sports_tennis Multisport 
 • schoolszkolenia wewnętrzne/zewnętrzne
   
 • monetization_onbonusy za polecenia pracownicze
 • cast_for_educatione-learning
 • event_availableeventy i integracje wewnętrzne
 • emoji_eventsinicjatywy sportowe
 • emoji_emotionsbrak formalnego dress code
 • manage_accountsłatwy dostęp do management'u
 • local_diningowoce warzywa i inne przekąski
 • extensiondziałania, akcje i wyzwania

Nasze działy

New Technology Hub (NTH) to wyspecjalizowany dział skoncentrowany na rozwoju i badaniu obszarów innowacyjnych, takich jak technologie zdecentralizowane (Blockchain, kryptowaluty), algorytmy samouczące się (Machine Learning) oraz integracje z Internetem Rzeczy (Internet of Things). Nasze kompetencje obejmują tworzenie zaawansowanych aplikacji webowych (React.js, Angular, Node.js) i mobilnych (PWA, React Native, Native Script). Nieustanne szkolenie się, tworzenie artykułów, raportów i konsultacji, stanowi część życia NTH, to dzięki ciągłemu rozwojowi potrafimy implementować rozwiązania z najwyższej półki.

Codzienna praca naszego zespołu skupia się na zapewnieniu, aby systemy naszych klientów funkcjonowały zgodnie z oczekiwaniami - naprawiają, ulepszają i wspierają, aby praca w SAP była przyjemna, efektywna i bezawaryjna. Skupiamy się zarówno na serwisowaniu starszych wersji SAP R/3, jak i nowoczesnego systemu S/4 HANA, obsługując różnorodne branże, od producentów przeróżnego asortymentu po firmy farmaceutyczne, chemiczne, budowlane, IT, finansowe oraz liderów rynku energetycznego i paliwowego. Naszą pasją jest ciągły rozwój, eksploracja nowych obszarów i dostarczanie dedykowanych rozwiązań, nie znajdziesz tu nudy!

Architekci SAP odpowiedzialni za przygotowanie techniczne rozwiązań i programiści, tworzący produkty na platformach SAP. Tak wygląda nasz zespół, który swoje kompetencje rozwija poprzez udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych ( SAP ERP), czy pracę na najnowszych rozwiązaniach SAP (S4HANA, SAP CX, SAP Cloud Platform). Dzięki mentoringowi nasi młodzi adepci rozwijają się, a gotowym pracownikom otwiera się przestrzeń na zdobycie certyfikatów SAP.

Jesteśmy w czołówce partnerów SAP w Polsce, z długotrwałymi relacjami z klientami zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi. Nasz sukces opiera się na wspierającym się zespole specjalistów, ekspertów w swoich dziedzinach. Stawiamy na ciągły rozwój poprzez szkolenia z najnowszych rozwiązań SAP i dzielenie się doświadczeniami ze zrealizowanych projektów. Oferujemy nie tylko usługi wdrożeniowe różnorodnych rozwiązań SAP, w tym S/4 HANA i Customer Experience, lecz także tworzymy własne produkty w technologii SAP.

Nasz Zespół Teleinformatyki zapewnia bezawaryjność i stabilność infrastruktury IT. Ekspertyza obejmuje szereg usług, takich jak infrastruktura IT, helpdesk, serwis IT, bezpieczeństwo IT, aktualizacja oprogramowania i rozwiązania chmurowe. W nowej erze nasze podejście koncentruje się na dostarczaniu szerokiego spektrum usług, które uważamy za kluczowe generatory wartości IT dla przedsiębiorstw.

Nasz dział odpowiada za zarządzanie finansami SI-Consulting w tym nadzór nad kontrolą kosztów i budżetem. Pod naszą opieką jest przygotowywanie raportów finansowych, analiza rentowności projektów oraz nadzór nad przepływem pieniężnym. Dzięki naszemu szerokiemu doświadczeniu i holistycznemu podejściu możemy efektywnie wykorzystywać zasoby finansowe, wspierając podejmowanie strategicznych decyzji biznesowych i zapobiegać ryzykom finansowym.

Zajmujemy się sprzedażą produktów SI-Consulting. Monitorujemy i analizujemy rynek szukając potencjalnych klientów i szans sprzedażowych. Jednocześnie wspieramy kontakty z SAP Polska i innymi partnerami SI-Consulting. Uczestniczymy w procesie przygotowania ofert a współpracując z Zarządem, Dyrektorem Sprzedaży i działem Marketingu możemy efektywnie zaspokajać potrzeby klientów i realizować cele sprzedażowe.

Zespół współtworzy i realizuje strategię marketingową firmy, zajmuje się promocją, dbając o wizerunek i świadomość marki. Do codziennych zadań marketingu należy m.in. przygotowywanie materiałów marketingowych (treść, grafika), zarządzanie stroną internetową i profilami w mediach społecznościowych, organizacja eventów (stacjonarne i online) i kampanii, współpraca z partnerami, w tym SAP, aż po przeróżne artykuły, opracowania i raporty, a także angażowanie pracowników w działania wewnętrzne i zewnętrzne firmy.

Wsparcie kadry menadżerskiej, wszystkich pracowników w zakresie spraw kadrowo-płacowych, rekrutacja, employer branding oraz administracyjne aspekty działalności firmy stanowią dużą część życia w naszym dziale. Dbamy o rozwój pracowników oraz o zachowanie odpowiednich standardów bezpieczeństwa pracy. Zabezpieczamy codzienne funkcjonowanie biura, zapewniając niezbędne zaplecze administracyjne dla efektywnej pracy zespołów, realizujemy inicjatywy wspierające pozytywną atmosferę w pracy.

Spotkanie firmowe SI-Consulting
SI budki
SI-Me
t
Kuchnia
kuchnia 1
CEE Partner Kick-Off
SI-Święta
Popołudnie z planszówkami
Popołudnie z planszówkami
WORKATION w biurze
Workation